Nejčastější dotazy k nové Femině a odpovědi na ně

Nová Femina je tu s námi už skoro dva týdny a my jsme moc rádi, že od vás všech přicházejí nejen kladné ohlasy a názory, ale také připomínky a nápady na ještě větší vylepšení. Samozřejmě, že také dostáváme spoustu dotazů, tak jsme se rozhodli na ně odpovědět touto cestou. Tady máš přehled nejčastějších dotazů a odpovědi na ně.

Otázka: Proč si musím měnit heslo?
Odpověď: Heslo je potřeba změnit jen při prvním přihlášení. Hesla jsou na našich stránkách šifrována, tudíž ani redakce, ani naši programátoři nemají k heslům přístup a tvůj účet je tak chráněn. Ale právě z toho důvodu nelze hesla převést na nový web a je potřeba postupovat při změně jako při ztrátě hesla. Magazín tě navede, jak na to.

Otázka: Proč je zcela nové diskuzní fórum?
Odpověď: Naše původní diskuzní fórum bylo technicky zastaralé a s novým prostředím Feminy nebylo kompatibilní. Ale připravili jsme pro tebe fórum úplně nové, kam můžeš vkládat svá vlastní fóra a spravovat je. A staré fórum máš i nadále k dispozici jako archiv, kam můžeš nahlížet.

Otázka: Proč se body do Femina klubu zobrazují u profilu a nejsou vidět na hlavní stránce, budete to měnit?
Odpověď: Zobrazení bodů prozatím měnit nebudeme. Dali jsme je k profilu, protože nám to přijde praktické. Na svém profilu si můžeš nově vložit profilovou fotku a poznat tak napříč webem snadno své komentáře. Můžeš nám přidat recept nebo test kosmetiky a získat tak právě body do Femina klubu. Profil je takovým tvým malým domovem na Femině a tam podle nás body určitě patří.

Otázka: Proč dostávám za test kosmetiky najednou jen 50 bodů?
Odpověď: Na testy kosmetiky a recenze pod nimi k nám chodila spousta nespokojených ohlasů. Stěžovali jste si na nerelevantní recenze, které byly jen stručným výpisem popisu produktu a nepřinášely nic nového a už vůbec ne názor čtenářky. Protože se to dělo právě kvůli bodům do Femina klubu, rozhodli jsme se odměnu za ně snížit. A co víc, nerelevantní recenze budeme mazat. Doufáme, že tak vyhovíme všem nespokojeným (a nebylo jich opravdu málo) uživatelkám, které od recenzí čekají radu, jestli si daný produkt pořídit či ne.

Otázka: Chci se zeptat v souvislosti se změnou magazínu: chystáte i více článků, receptů, soutěží atd.?
Odpověď: Co se týče soutěží, ty přinášíme pravidelně a měnit na tom určitě nic nebudeme. Co se týče receptů, těch připravujeme každý týden deset, a to nám přijde fajn vzhledem k tomu, že nejsme primárně magazín o jídle a vaření. Recepty koneckonců můžete přispívat i vy, naše milé čtenářky, budeme se na ně těšit. Celkově je na stránkách stále co číst, v průběhu dne přibývají třeba odpovědi do našich poraden, kam můžete i vy napsat své zkušenosti s daným problémem, zvláště v poradně Jak to vidí chlap? to určitě čtenářky ocení.

Otázka: Bude něco nového i o víkendech nebo nadále budou nové příspěvky jen ve všední dny?
Odpověď: Víkendové vydání také přeci máme, každý víkend si můžete přečíst aktuální horoskopy pro každé znamení, můžete si pro radost přečíst aktuální kartu dne a každou neděli vydáváme lunární kalendář na nový týden.

Pokud jsi tady odpověď na problém, který tě trápí, nenašla, klidně nám napiš do diskuze, nebo do diskuzního fóra, kde pro tebe máme zřízené fórum s názvem Připomínky k magazínu, nebo použij mail redakce: redakce@femina.cz. Budeme se těšit na tvé příspěvky, připomínky i podněty.

Tak hezký nový týden s novou Feminou!

10.4.2017 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist