Nějak se v něm nevyznám…

Dobrý den, ráda čtu vaše články. a teď bych i já prosila o radu. Už měsíc se znám s jedním pánem. Je ženatý. O své ženě nemluví, není to ta klasika – jsem ženatý a doma je ta mrcha, která mi nerozumí. O sobě mi řekl vše, ale jak přišla řeč na manželku, vím jen tolik, že je ženatý. řekl mi, že mají doma nějaké problémy, už dva roky spolu nespí, že ona je prý nemocná a bere prášky a vedlejší účinek těch prášku je nechuť k sexu. Dál si své problémy řeší sám a neventiluje je mimo rodinu. A já se více neptala, protože jsem od něj nic nečekala a ani nečekám. Šlo jen a pouze o sex. Ten tedy i proběhl. před tím mi i při své náročné práci pořád volal a psal. vím, vy muži, aby jste získali sex, tak uděláte cokoliv. No a po sexu se fakt choval mile, dokonce když odjel, tak mi ještě z auta volal a prokecal se mnou celou zpáteční cestu domů. Pak mě asi ještě tak 14 dní zval na večeře a obědy a choval se fakt galantně. No a zde je ta věc které nerozumím. Už u toho sexu mi začal říkat miláčku. Po sexu ( když jsme se loučili ), mě pohladil po vlasech a řekl mi, že jsem skvělá a že si mě nenechá utéct. Tehdy jsem tuhle větu nijak nekomentovala a dělala jsem, že neslyším. U společného jídla začal mít takové divné řeči. Např. Já vím, že citově bych chtěl být s tebou, ale rozumově musím k manželce. Nebo: Já když někoho miluji, tak to dokazuji činy a ne slovy, jak sis už jistě všimla. Nebo: Já si své problémy doma vyřeším sám, ale dlouho to trvá, ale jak se pak rozhodnu, tak si to umím odůvodnit. Nebo. Náš sex byl krásný. Vždy to je krásné, pokud je tam pěkná vůně a city. A ty mi krásně voníš. Když jsem se ho zeptala že jaké city, tak mi řekl, že ke mně něco cítí. Neřekl, ale co přesně. Prostě sedíme u jídla, bavíme se o tom, kdo jaké jídlo má rád a kdo má rád jaký film a on jen tak mezi řečí začne vykládat tyhle věty. Vždy jsem dělala že neslyším a když už toho bylo moc, tak jsem mu řekla, že jej do ničeho nenutím a jestli ten pocit má, tak a´t mi to na rovinu řekne. Že od něj nic nečekám, jsem nad věcí, vím, že je ženatý a že je zřejmé, že to tak plánuje i nechat. Jen jsem si myslela, že budeme kamarádi. Pak jsem s ním přestala pracovat. Byla jsem tam pouze přiřazena jako externí pracovník a moje práce už byla hotová. Najednou i sms už tolik nechodili a každá začínala tím, že má hodně práce, ale pokračovala velice romanticky. sám od sebe mi už nenapsal, vždy odepsal pouze na moji sms. Už mi pak ani nevolal. Někdy mi i napíše, že se to doma už nedá vydržet a že často myslí na mě na na náš sex a na to, jak to bylo skvělé, ale pak je prý reální svět, kde se teď nachází a ve kterém musí žít a který je plný starostí a problémů. Tak mi prosím řekněte, co mám od toho čekat. Proč mi píše takové divné věci. Slibuje si od toho něco? Mám si od toho něco slibovat já? Co tím vlastně sleduje? Prostě se v něm nějak nevyznám. Prosím tedy o radu. Moc děkuji. Denisa G. 38 let.

Odpověď

Ahoj,
ty jsi typický případ pomalu končícího mileneckého vztahu. Je to problém většiny chlapů, kteří si najdou milenku, ale jsou slaboši s tím dělat něco dál. Tvůj případ je přímo ukázkový. Takových chlapů, co se opravdu zamilují, doma bouchnou do stolu a jdou za svým srdíčkem, těch moc není. Většina z nich se spíše potichu z domova vytratí a nejdou za srdíčkem, ale za chtíčem. Na tvém místě bych od toho nic nečekal a nic si nesliboval. Intenzita vašich sms zpráv bude nadále klesat a obávám se toho, že i obsah zpráv se změní pouze na to, že ti třeba přijde zpráva "chci sex". To je prostě problém, pokud si začneš něco se ženatým mužem.

23.12.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist