Nedokážu si najít partnera přiměřeného svému věku…

Pěkný večer René. Jsem mladá holka, která v dětství ztratila oba rodiče. Asi od 17let jsem se začala scházet s muži, kteří byli o polovinu starší než já a spát s nimi (byli 2). S 1. to nevyšlo kvůli neshodám po sexuální stránce a s tím 2. to zatím pokračuje. Kamarádka mně nechápe a říká, že v nich asi hledám svého tátu, kterého jsem měla opravdu ráda. Nedokážu si najít partnera přiměřeného svému věku a stále si mně nahání jen ti starší. Neříkám, že není fajn si nahnat zkušenosti, ale mladí jsou přece en lepší. Proč to tak je a co mám dělat jinak? Za jakoukoli odpověď Ti budu velice vděčná. Hezký zbytek dne.

Odpověď

Ahoj,
tvoje kamarádka má naprostou pravdu! Myslím si, že už jsi zkušenosti nabrala a teď je čas se poohlédnout po nějakém vrstevníkovi. Přece nechceš strávit život s nějakým starším strejdou. Doteď ti to asi moc nevadilo, zkušený a hlavně zajištěný partner, ale co dál... Musíš začít sama nahánět ty mladší a nespokojit se s tím, že si tě hledají jen starší. Ty se na to koukají úplně jinak, ale budoucnost to nemá. Začni třeba tím, že se budeš pohybovat ve společnosti, kde jsou tvoji vrstevníci a měj oči otevřené!

18.5.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist