Nechci o něj přijít, ale nevím, co se stalo…

Dobrý den, v úterý mi odjel přítel do Liberce, že dostal nabídku hrát tam fotbal. Třeba to ani nedopadne, ale byl to pro mě hrozný šok. Po 3 dnech, kdy jsem byla v hrozném stresu a nevěděla, jak to bude, jsme se vždycky pohádali. Napsala jsem mu, že bude lepší, když si dáme vědět až něco bude vědět. V sobotu se vrátil a byl nepříjemný. Komunikoval jen když musel a ani na mě nesáhl, jen mi dal pusu když přijel. Jsem z toho špatná a chtěla to řešit, pořád jsem se ho na něco ptala až došlo na otázku, jestli semnou chce vůbec být, řekl, že neví. Přitom před tím, než jsem mu napsala, že si napíšeme až bude vědět, mi psal, jak moc mě miluje a že to zvládneme a chce semnou být. Všechno bylo v pohodě až do téhle doby. V noci jsem si šla lehnout a on se v noci přitulil, já byla vzhůru a to on asi nevěděl, ale když ráno vstal, byl zase chladný. Teď zase odjel na týden a když mu napíšu, tak odepíše jen na to na co se ptám, ale mě se na nic nezeptá. Přitom, když jsem mu řekla jestli mohu jít k němu, tak s tím neměl problém a mohla jsem si k němu lehnout, když jsem ho chytla za ruku, tak necuknul. A když jsem se zeptala, jestli mě má rád, tak řekl, že ano. Má toho hodně, protože je nervozní, jestli ho vezmou nebo ne a je unavený. Je vidět, že ho rozčiluje, když se ptám. Co mám dělat? Nechci o něj přijít, ale nevím, co se stalo. Můžete mi prosím poradit? Myslíte si, že je tak naštvaný, že to chce čas?

Odpověď

Ahoj,
bojím se toho, že tady ani čas nepomůže. To, že je teď unavený a hlavou se mu honí myšlenky, zda dostane či nedostane angažmá, tak to vztahu moc nepřidá. Pokud bude hrát za ligový Liberec, tak bude mít na tebe času ještě méně a hlavně bude v partě mladých a věčně nadržených kluků. Takže jakýkoliv výjezd bude důvodem se před mančaftem předvést a sbalit první holku, na kterou ukáže. Možná svým chováním tě pomalu připravuje na rozchod.

29.7.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist