Nechci na něj nějak tlačit…

Je mi 35 let, jsem rozvedená. On je o rok starší, též rozvedený… Známe se už nějakou dobu a myslím, že to mezi námi vždy jiskřilo. Poprvé o mě projevil zájem před dvěma lety, já ho odmítla s tím, že jsem vdaná. To se však změnilo, začali jsme si hodně psát a komunikovat spolu. Z mé strany je tam teď něco víc, jak to má on uplně nevím, jeho chování moc nerozumím… Když mě vidí, je rád, krásně se usmívá, sleduje mě… píšeme si a povídáme si i o hodně osobních věcech. před nějakou dobou jsme se spolu trochu opili a došlo mezi námi k něčemu víc. On se pak ozval a pokračovali jsme v komunikaci. Je hodně nesmělý a moc si nevěří, ale komunikace začala být častější, hlavně z jeho strany a já doufala v něco víc. Jenže ted se náhle přestal ozávat a neodpovídá na zprávu už několik dní… Já ho nechci bombardovat dotazy, ani na něj nějak tlačit. Jen nad tím stále přemýšlím, co se stalo a zajímal by mě názor muže. Díky M.

Odpověď

Ahoj,
je docela možné a třeba i pravděpodobné, že se stalo to, že do jeho života vstoupila jiná žena. To napovídá tomu, že se tak zachoval. A pokud mu nestojíš ani za to, aby ti to upřímně řekl, tak je docela slaboch. Protože s někým, s kým je mi fajn, tak to rozhodně neukončím takovým způsobem, jako to udělal on. Až budeš číst tato písmenka, tak se obávám toho, že už o něm budeš mluvit jako o bývalém příteli.

23.9.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist