Nechci ho do něčeho tlačit, ale oba se jen trápíme…

Ahoj René. Jak jde poznat, že tě chce, i když máš pocit že ano, ale zase ti dá záminku pochybovat? Jednoho jsem poznala, dal mi několikráte najevo, že mě chce, ale když se domluvíme na něčem, tak prostě nedorazí. Omluví se nebo tak, ale prostě mám pocit, že se mě bojí. Nejsem žádná netykavka, sex mám ráda a tak o něm i mluvím. I on. Ale mám pocit, že on chce vztah, já taky, ale on mi v tom nevěří. A když se nesejdeme, tak se nikde neposuneme. Moje máma je toho názoru, že se bojí, že mě zase neukočíruje. Jsem prostě taková divočejší, ale když miluji dokážu být věrná. I jsem mu to říkala. Když se ho zeptám, jestli mě má rád, tak bez váhání odpoví, že určitě, ale nikdy jsme neměli možnost být sami a proto to dál nikdy nezašlo, ale chemie je tam obrovská. A vím, že mě sleduje na FB atd…prostě intuice mi říká, že mě chce, prostě to nějak vím, ale…..proč se tak bojí? A jak ho „donutit“ aby konečně dodržel slovo a přišel nebo dorazil, když se domluvíme. Nechci ho tlačit, ale oba se jen trápíme :-(. Děkuji ti moc a přeji krásný den 🙂 Simona.

Odpověď

Ahoj,
nevím, proč se tak bojí, ale možná v tobě vidí Kudlanku nábožnou a bojí se toho, abys ho po prvním sexu "nesežrala". Podle toho, co jsi o sobě napsala, tak jsi opravdu divoška a je sranda, že když miluješ, dokážeš být i věrná. Sedněte si spolu, promluvte o tom, jak dále s vaším vztahem a buď odhodí ostych anebo zkrátka do toho nepůjde. Je to docela sranda, ale ve vašem vztahu-nevztahu to funguje přesně naopak jako ve většině vztazích. Tam je chlap ten dobyvatel a holka dělá "koloušky".

7.9.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist