Nechápu jeho chování…

Ahoj. Začala jsem pracovat v obchodě. Mám maldšího kolegu než jsem já. Pokaždé když kolem mě procházel, div si hlavu nevykroutil, ale pokaždé mě sledoval. O pár ýdnů později jsme si potykali jsme si, a zjjistili, že máme stejný vkus i zájmy. A tak jsme se sblížili v duševní sféře. Navzájem jsme si v práci pomáhali a povzbuzovali. Jenže pokaždé když jsme v jedné místnosti s více lidmi, tak mi připadá jako by mě ignoroval a přehlížel, jako bych byla vdzuch. Nechápu jeho chování, jako b pokaždé, když dává signál, že jsem mu sympatická a pak další den jako by mě ignoroval, jako bych tam nebyla. Popravdě mám strach se ho zepta,proč to dělá.Potřebovala bych poradit.

Odpověď

Ahoj,
pokud se nezeptáš, nic se nedozvíš. Nevím, o kolik let je tvůj kolega mladší, ale podle jeho chování je mu maximálně 18 let. Tedy kluk, který neví, co chce a před kolegy v práci se tak trošku malinko stydí. Pokud to spolu neproberete, tak se nic nedozvíš. Komunikovat, komunikovat, komunikovat!

28.11.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist