Návrat

Sarinko, je to už 16 měsíců co manžel začal spát u mladé milenky. Domů chodí každý den. Já ho pořád miluju, vrátí se ke mě zpátky? Nedokážu ty roky co jsme spolu hodit za hlavu.

Odpověď

Ahoj beruško. Šance, že se vrátí, je, ale čas vidět není. Víš, manžel by si měl vybrat, jasně, že se mu líbí být s milenkou a mít zázemí doma. Pokud to zvládneš, tak bys měla manžela s láskou propustit a nechat ho žít, tam, kde chce, bez vracení k tobě. Neznám samozřejmě celý váš příběh, ale na dvou židlích se prostě sedět nedá. Ty se trápíš a on je spokojený. Začni myslet víc na sebe a ber tuto zkušenost jako novou příležitost změnit svůj – váš život. Milovat ho můžeš stále, ale rozhodně bys mu to tolik neměla usnadňovat s tím, že má u tebe dveře otevřené. Pokud by ti to nevadilo, je to jiná situace a klidně žijte v trojúhelníku, ale věř, že milenka se nikdy nesmíří s tím, aby byla druhá. Zapracuj na sobě, změň svůj život a ukaž sobě i manželovi, že jsi šťastná bez ohledu na situaci, kterou procházíš. Pokud nevíš, jak dál, co s tím, nestyď se poradit u odborníka a krůček po krůčku měň své staré, zaběhnuté vzorce. Držím ti prsty.

3.2.2023 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist