Na koho čeká zpráva, kdo prožije lásku a komu karty vyloženě přejí? Zjisti v nových horoskopech podle tarotu

Týdenní horoskopy od 12. do 18. července 2021: Blíženci jsou překvapení. Berany nadchne dobrá zpráva. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-tydenni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Začni se těšit na poklidné a harmonické dny, které velmi příjemně zpestří dobrá zpráva. Jemné energie tě budou provázet v práci a také na zasloužené dovolené. Nechej se vést a buď trpělivá, není zapotřebí být neustále ve střehu a spěchat. Jemně, volně, harmonicky a prožiješ radostné dny naplněné štěstím i pohodou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělé a pohodové dny začínají hned v pondělí a ve svižném rytmu se přesunou do neděle. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě i na dovolené. Skvělé nápady, zábava, humor a navazování nových vztahů je samozřejmostí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začátek týdne v pracovní oblasti může být složitější, jako bys měla kolem sebe samé marťany, kteří ti vůbec nerozumí. Buď nad věcí, v polovině týdne již bude vše zase v nejlepším pořádku. Dovolená, výlety, toulky krajinou je přesně to, co ti pomůže zapomenout na každodenní starosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé dny v práci, na dovolené, v osobním životě a také na poli lásky jsou tady jen a jen pro tebe. Neboj se dořešit také nepříjemné záležitosti, ostatní ti půjdou vstříc a pochopí, že chyba byla také na jejich straně. Těšit se můžeš na nádherné dny prosluněné štěstím a radostí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tajemné a záhadné dny okoření tvůj život zejména pokud jsi právě na dovolené. Zábava, radost, pohoda a štěstí tě rozhodně nemine bez ohledu, jestli si užíváš zasloužené volno, nebo jsi v práci.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Skvělé a dynamické dny velmi příjemně okoření tvůj život nejen na dovolené, ale také v práci či v osobním životě i lásce. Využij energie ve svůj prospěch, bav se, vyřizuj, zařizuj a nenechej se rozhodit náladou ostatních.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ať jsi v práci, na dovolené nebo si jen tak užíváš chvíle s rodinou a přáteli, očekávej báječné dny ve znamení radosti, lásky a štěstí. Pokud potřebuješ najít práci novou nebo brigádu, rozhodně nepropadej beznaději, protože také tady na tebe čeká úspěch a příjemné finanční zpestření.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Mírné a harmonické energie začínající úderem prvního pracovního dne se plynule přehoupnou do neděle. Nic zásadního se neděje, pouze mírný vánek okořeněný láskyplnou harmonií ti pomůže zapomenout na náročnější dny v minulosti. Užívej radost, štěstí a pohodu plnými doušky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nádherné a klidné dny jsou tady jen pro tebe a tvé nejbližší bez ohledu na to, jestli jsi v práci, doma nebo na zasloužené dovolené. Podaří se ti zvládnout nemožné, usmířit rozhádané přátelé nebo si najít činnost, která v tobě probudí mnoho radostných a láskyplných emocí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Rychlé a dynamické dny jsou tady jen a jen pro tebe. Stěhuješ se, cestuješ na dovolenou nebo jen potřebuješ dořešit pracovní záležitosti? Skvělé! Všechno zvládneš rychle, precizně a radostně. Pocítíš štěstí, úspěch a také radost z toho, co jsi dokázala.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno, co začátkem týdne začneš, bude mít velmi příznivý a dlouhodobý vývoj. Podaří se ti ukončit nesmyslné spory, ať již v práci, s rodinou či přáteli. Najdeš ztracený klid a rovnováhu, to, že budeš šťastná, ať jsi kdekoliv, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělé dny plné radosti, lásky, pohody, cestování a zábavy jsou tady jen a jen pro tebe. Bav se, směj se a přijímej vše s otevřenou náručí. To, že budeš nadšená, šťastná a usměvavá, je jisté.

12.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist