Na co myslí muži při sexu

Jeho tělo pracuje na plný výkon, ale kde se mu v intimní chvilce toulá mysl? Ovšemže vám to hned tak neřekne. Ale my jsme do mužského myšlení nahlédli a tajemství vám odhalíme.

1. Nesmím zvadnout
Mezi časté mužské myšlenky při sexuálním aktu samozřejmě patří obavy z vlastního výkonu. Uvést svůj nástroj do ztopořeného stavu a udržet jej v něm dostatečně dlouho není zase tak samozřejmou záležitostí, jak by se nám ženám mohlo na první pohled zdát. Představa předčasné ejakulace straší řadu mužů, a tak se nemůžeme divit, že se naši partneři při milování soustředí v první řadě na to, aby co nejdéle vydrželi.

2. Nevadí jí moje břicho?
Ačkoli ženy se často stydí za své tělo a váhají ho před milencem plně odkrýt, muži se faldíky na partnerčině těle nijak nezabývají. Spíš mají starost o tělo vlastní – nevadí jí, že nevypadám jak Antonio Banderas? Asi nevadí, viďte, když jste se uvolila jít s ním do postele…

3. Měla už orgasmus?
Na ženě se vyvrcholení pozná stěží a málokterá po něm partnerovi narovinu sdělí: „Už jsem, miláčku!“ Partner potom neví, zda vás už uspokojil, nebo se má ještě dalších dvacet minut snažit. A jak víme, mužům na naší rozkoši hodně záleží. A tak nad tím přirozeně během aktu uvažují.

[[related]]

4. Její kamarádka je taky kus
Tohle útočí na city i žárlivost, ale podle sexuologů se jedná o běžnou a zcela neškodnou mužskou představu. Muži si při sexu často promítají v hlavě obrazy, které přispívají k jejich vzrušení. Může jít o scénu z pornofilmu, přitažlivou populární herečku nebo vaši nejlepší kamarádku.

5. Mohla by se víc odvázat
Mužům se obecně líbí, když je jejich partnerka aktivnější. A tak se jejich myšlenky často motají okolo přání, aby v ten moment naplnila některou z jejich divokých představ.

6. Kočku jsme měli zavřít do předsíně
„Rozrušují mě drobnosti v pokoji. Přiblblá scéna v televizi, fotka její mámy v rámečku na stole, kočka, co na nás celou dobu upírá kamenný pohled. Potom myslím na to, že bychom se měli přesunout někam do sklepa,“ přiznává Pavel (26).

7. Doufám, že nezapomněla pilulku
Obava z otěhotnění pronásleduje především mladé ženy, ale ani muži nejsou výjimkou. Také oni se strachují, jestli berete hormonální antikoncepci pravidelně či zda ten kondom v rozhodné chvíli nesklouzne.

8. Nezařaditelné nesmysly
„V mysli mi vyvstávají naprosto nesmyslné a náhodné myšlenky. Kdo včera vyhrál hokej. V kolik hodin zítra začíná přednáška. Nechám mozek volně plynout a jen tak myslím, ale nepřemýšlím,“ popisuje Marek (24). To možná koresponduje s ženskými myšlenkami na nakupování a domácí povinnosti. Věci, které se sexem vůbec nesouvisejí, ale hlavu neopustí ani na okamžik…

A na co myslíte při milování vy?

15.8.2012 8:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist