Myslím, že mne má jen jako víkendovou hračku…

Ahoj jsem už opravdu zoufalá a potřebui rychlou radu protože už chci skončit svoje trápení.Před půl rokem jsem potkala jednoho kluka na první pohled jsme si sedli a bylo to oboustranné máme naprosto vše společné. V té době měl ještě přítelkyni, ale asi po měsíci se s ní rozešel myslela jsem si, že je to kvůli mě, ale nejspíš nebylo. Vídali jsme se psali jsme si. jenže tady byl v problém v tom, že na týden odjízděl za prací pryč a vracel se jen na víkendy. takže jsme si spolu zatím nic moc nezačínali. Vídali jsme se o víkendech několikrá jsem byla i u něj, ale k ničemu nedošlo jen k mazlení a hezkejm rečičkám. Už to trvá strašně dlouho a když už jsem se ho aji ptala jak to vidí dál tak odpověděl že všechno chce čas a že mám vydržet. Jeho chování je asi takové. Přez týden vůbec nenapíše jen 3sms a furt se vymlouvá na to, že prostě nemá čas. Když přijede tak je všechno v pohodě, ale když odjíždí tak mám pocit jak kdybych byla jen jeho holka na víkend ani se nerozloučí pusou nic. Možná je to kvůli tomu že za týden ho poslali ještě dál než pracuje tad tak proto se nechce vázat, ale to si nemyslím. Jednou vypadá že by pro mě udělal cokoli a za hodinu jak kdyby mě neznal. Kvůli jeho chování brečím snad každý den a když se ho zeptám co dál?: tak řekne jen že se bojí jak to bude dál a že ani neví jestli bude jezdit domu. Vypadá jak kdyby ho to mrzelo ale pak odjede a je jak kámen. Myslím si, že mě já jen jako víkondovou hračku.

Odpověď

Ahoj,
ta tvoje první věta mi docela vyrazila dech!!! Doufám, že jsem to pochopil tak, jak jsem to pochopil a tím, že chceš ukončit svoje trápení myslíš jen to, že se s ním rozejdeš!? Doufám, že se ti v hlavě nehoní nějaké černé myšlenky? Za to žádný, a když říkám žádný, tak myslím opravdu žádný chlap nestojí!!! Nevím, jak je pracovně vytížený, když ti není schopen napsat víc než tři smsky za celý týden? Pokud ti ani nedá pusu při rozloučení, tak je tu něco špatně! Možná jsi si i sama odpověděla tvojí poslední větou...víkendová hračka! A podle toho bych se i dál zařídil. Pamatuj, kdo hledá ten najde a tvůj princ na bílém koni někde čeká!!

29.6.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist