Mužský idol – Po kom ženy touží?

Tento článek popisuje naprosto nejzákladnější idol žen. Muž, kterého by si žena vážila, ale současně on sám neztratil svou důstojnost a nebyl podpantoflákem. Dejte ho přečíst tomu vašemu 🙂

Jestli čekáte návod, který z vás přes noc udělá skvělého chlapa, tak ani nečtěte dál. Byli byste zbytečně zklamaní. Tohle čtení vás nenaučí drsně se chovat, pořádně prdět, ani vypít víc piv. Nebudu tu totiž mluvit o pravém muži z pohledu chlapů, ale podívám se trošku pod pokličku ženské touhy a fantazie.

Nejdůležitější, ženami požadovaná vlastnost správného muže, je sebevědomí. Všechny ženy chtějí sebevědomé muže. Kdyby si holky mohly skočit pro chlapa do obchodu, tak by se asi popraly o sebevědomé, chytré a vtipné muže, kteří mají charisma a osobnost. Než by však zaplatily, tak by si je nejprve vzaly domů na zkušební dobu, aby otestovaly, jestli umějí naslouchat, poradit si v obtížných chvílích, být něžní a zároveň i chlapsky drsní. V měsíční zkušební době by jim ideální chlap vařil, nosil květiny a chodil s nimi do divadla. Večer by je u televize něžně laskal a hladil, nebo by poslouchal jejich problémy. V noci by usínaly na jeho silných pažích, v láskyplném objetí.

A co by se s ideálním mužem stalo za měsíc? To co s každým hodným chlapem, který kdy zkusil splnit ženě všechna přání. Vrátily by ho do obchodu, nebo ho opustily kvůli jinému, který by si dělal co chce, občas by na ně zakřičel, pustil si fotbal a otevřel pivko, zatímco ony by si utíkaly na něj stěžovat kamarádce.

Zdá se vám to přitažené za vlasy? Ale kdepak, taková je realita. Správný chlap prostě nedělá všecko, co si žena přeje. Hodného hlupáčka si žádná vážit nebude. Nechci tím říct, že máte být na ženu hrubí, to v žádném případě. Jen byste jí neměli plnit všecky její rozmary.

Správný chlap je podobný tomu, kterého by si ženy podvědomě chtěly koupit v pomyslném obchodě. Jen to má jeden malý háček. Žádná z těch ideálních vlastností nesmí být absolutní. Ten chlap to musí všechno umět a ve správných chvílích dávkovat, ale nepředávkovat.

Když se tohle naučí, tak se stane tím pravým mužem, který je sebevědomý, milý, ale i chlapsky tvrdý a rázný. Stane se osobností, která má svoji cenu a dokáže si prosadit svoje. Takže vlastně záleží na každé z nás, jestli chce mít takový idol skutečně doma, nebo jestli bychom raději volily takového toho hodného troubu, kterého postavíte na roh ulice s tím, že se za chvilku vrátíte, pak náhodou za dva týdny půjdete kolem, a on tam bude stále stát a ještě na vás zavolá, „Miluju tě lásko!“.

22.10.2010 12:00| autor: Lucie Elena

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist