Minerály a vitamíny na podporu vašeho zdraví

Zimní období se pomalu blíží a s ním přicházejí obavy z chřipek a nachlazení. Na organismus útočí nejvíce bakterií a virů. Stačí mít trochu oslabenou imunitu a problém je na světě. Kašel, rýma ani chřipka sice nejsou hrozným problémem, na nějž by se umíralo, ale být nemocný je nepříjemné. A obzvlášť pro děti a seniory.

Příčin častých respiračních onemocnění v zimě je více, jedním důležitým kritériem je, že se lidé více zdržují v uzavřených prostorách, kde je díky topení sušší vzduch a kde se zákonitě lépe daří virům a bakteriím. Suché ovzduší, které je i venku na mrazu, nedělá dobře vaší nosní sliznici. Narušuje se tak jedna z hlavních přirozených ochranných bariér imunitního systému a vytváří se jednodušší vstup pro viry a bakterie.

Udělejte tedy maximum pro to, abyste se nemocem vyhnuli.

Vitamíny a minerální látky hrají v našem zdraví velkou roli. Dalším faktorem je i vaše psychická pohoda, dostatek odpočinku, pozitivní energie a klidný spánek. Důležitá je správná a vyvážená strava, plná čerstvého ovoce, zeleniny a minerálů.

Existuje však celá řada důvodů, proč dnešní běžně dostupné potraviny nezajištují člověku plnou výživovou hodnotu, i když se snaží vyhýbat nekvalitním výrobkům a rychlému občerstvení.

Tak například naše půda je již tak vyčerpaná nadměrnou produkcí, chemickým hnojením a špatným hospodařením, že potraviny vypěstované na takovéto půdě jsou nutričně chudé bez minerálních látek a stopových prvků.

K tomu negativně ještě přispívá náš uspěchaný způsob života plný stresu, užívání velkého množství léků a málo pohybu. V takovém případě jsou nároky organismu zvýšené na příjem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Jak to vyřešit?

Jedno vhodné  řešení pro zachování zdraví je doplňovat vitamíny, minerály a stopové prvky kvalitní pestrou stravou a jak jsme si již řekli, v dnešní době je to problém, proto je třeba zvolit cestu kvalitních doplňků stravy.

Jedním z vhodných doplňků stravy může být i DOLOGRAN, který obsahuje minerální látky, jod a vitamíny v optimálním vyváženém poměru bez přidaných konzervačních látek a chemických barviv. Jedná se o kvalitní a bezpečný výrobek s 30 letou tradicí na našem trhu.

DOLOGRAN si můžete zakoupit ve své lékárně ve 4 variantách

Základní verzí je DOLOGRAN NATURAL – granulát obsahující hořčík a vápník ve vyváženém poměru. Tyto základní minerály obsahují všechny produkty Dologran.

Dále DOLOGRAN JOD, který je obohacen jódem.

DOLOGRAN VITAMIN s obsahem vitamínů B6, B1, E, Kyseliny listové, Beta karotenem a B12.

DOLOGRAN VITAMI FORTE D3, který mimo již zmíněné minerální látky obsahuje také Acerolu – přírodní zdroj vitamínu C, vitamíny B6, B1, E, Beta karoten, D3

Všechny produkty je možné zakoupit v lékárnách, více informací získáte na www.dologran.cz

 

28.11.2019 4:42| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist