Milostné útrapy Mahuleny Bočanové – našla konečně toho pravého?

Exoticky vyhlížející herečka Mahulena Bočanová (43) konečně odtajnila novou známost. Po smrti otce a rozchodu s manželem tráví šťastné chvilky s bývalým modelem Martinem Černým. Nový milenec je o sedm let mladší než ona a řadí se k „nejkrásnějším“ českým chlapům – v roce 2001 totiž získal titul Muž roku.

Mahulena se s pohledným Martinem objevila ve společnosti už koncem minulého roku, vytrvale však tvrdila, že jde o pouhé kamarádství. Zlé jazyky z Martinova okolí navíc tvrdily, že by atraktivní krasavec po starší ženě nesáhl – vybírá si prý výhradně dívky do osmadvaceti let. Ovšem nikdy neříkej nikdy, Mahulena je i po čtyřicítce sexy kočka a Martin ve svých 36 letech už nespadá do kategorie nevybouřenců. Tak proč by to nemohlo klapnout?

„Ano, jsme spolu, s Martinem je nám moc hezky, co bude dál, ukáže čas,“ sdělila otevřeně Mahulena, která v uplynulém období žila hlavně pro svou osmiletou dceru Márinku. Její nový přítel má rovněž dceru, s její matkou už ale několik let nežije.

S manželem Viktorem Mrázem se Mahulena snaží vycházet v dobrém a záležitosti okolo rozvodu nijak neuspěchává. Přestože Viktor už přes rok udržuje milostný vztah se zpěvačkou Martou Jandovou, Mahulena se od něj odstěhovala teprve nedávno. Rázná změna by neprospěla zejména jejich dceři, která trpí hyperaktivitou a ve škole potřebuje asistenci. „Mrzí mě, že nám to s Viktorem nevyšlo, ale ze srdce mu přeji, aby byl šťastný po boku jiné ženy,“ prohlásila nakonec smířlivě Mahulena a ustoupila sokyni z cesty. Pronajala si byt na pražském Staroměstském náměstí a oslavila v něm se svou dcerkou první osamocené Vánoce.

Temperamentní herecká povaha předznamenala Mahuleně divoké vztahy. První manželství s Martinem Svobodou skončilo po dvou letech, kdy si herečka uvědomila, že z ní manžel akorát tahá peníze a využívá její popularity. Druhého vyvoleného, Viktora Mráze, převzala po zpěvačce Anně K. Vypráví se, že jí Anna v záchvatu zuřivosti propíchala pneumatiky u auta a dodnes jí nemůže přijít na jméno, Mahulena však tvrdí, že Viktora znala dlouhá léta a dala se s ním dohromady až rok poté, co se rozešel s Annou. „Potkala jsem v něm člověka, který se pro mě narodil, což se nestává tak často. Patříme k sobě,“ usoudila po šesti letech vztahu. Člověk míní, pánbůh mění… nebo je to v tomto případě naopak? Pánbůh zamýšlel a Viktor změnil?

Po provalení Viktorovy aféry se Mahulena stáhla do sebe. Citová dramata odjakživa prožívala hodně intenzivně a u psycholožky je jako doma. Povzbudil ji románek s výrazně mladším Jakubem Vytáčkem, který však záhy ukončila. Ale Viktor ji tak úplně neopustil – donedávna spolu sdíleli dům, podpořil ji v těžkých chvílích, kdy ztratila otce. Skoro to vypadalo, jako by se mu od Mahuleny nechtělo. Kdoví. Třeba je osud jednoho dne svede zpátky k sobě. Nyní by si ale herečka měla naplno užít života a s modelem Martinem Černým to pořádně rozjet. Stresu už bylo dost.

16.2.2011 12:01| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist