Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams (27) odmítá tvrzení, že by opovrhla premiérou dalšího dílu Batmana v New Yorku kvůli trvající rozepři s rodinou jejího bývalého přítele Heathe Ledgera.

Herečka byla poslední dobou v centru pozornosti kvůli roztržce mezi ní a pozůstalými po tragicky zesnulém herci. Několik let s ním žila a v roce 2005 se jim narodila dcera Matilda Rose. Nedlouho před Ledgerovou smrtí se však jejich vztah rozpadl. Spor s příbuznými se měl údajně týkat jeho majetku.

Heath Ledger si zahrál jednu z posledních rolí právě ve snímku, který se nyní chystá do kin pod titulem Temný rytíř (The Dark Knight). Role Jokera se zhostil těsně před svou smrtí, kdy se letos 22. ledna omylem předávkoval léky.

Zástupkyně herečky Mara Buxbaumová se horlivě snaží nechat tyto zvěsti jednou provždy stranou s tím, že Michelle se nad ničím s Ledgerovými nedohaduje a trvá také na tom, že Michelle ani nikdy neměla v plánu vstoupit během premiéry na červený koberec.

„Jedná se o jedno velké nedorozumění. Premiéru ani neměla v plánu navštívit a v tom filmu ani nehraje. Tohle pro ni není příležitost k publicitě. Nikam se nechystá, není pro to důvod,“ říká Buxbaumová.

Ledgerovi rodiče a sestra přiletí do New Yorku z jejich domova v australském Perthu, aby se 14. července zúčastnili premiéry, která proběhne přesně 6 měsíců po nešťastné smrti Heathe Ledgera v jeho bytě na Manhattanu.

8.7.2008 12:00| autor: Korzo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist