Měsíc lásky je tady a s ním i Velký horoskop lásky

Kdo by nemiloval květen? Příroda konečně přestane po aprílových přeháňkách a změnách blbnout, všechno kolem rozkvete a vybarví se do barev. Není divu, že právě květen zamotal a stále motá hlavu nejen básníkům, ale také všem zamilovaným. Ne nadarmo je měsícem lásky… A protože láska je něco, co dělá naše životy úžasné a naplněné, je jasné, že lásce se budeme věnovat i tento týden na Femině.

Polibek musí být

Nevíme, jak to máš ty, ale my na tradici líbání se pod rozkvetlým stromem nedáme dopustit. A i když některé mají ve zvyku líbat se pod rozkvetlou třešní, jiné pod jabloní a dalším prostě stačí jakýkoliv rozkvetlý strom, jedno je jisté, všechny chceme být políbené. Nejen kvůli tradici, ale také proto, že líbání je naprosto fantastická věc, nemyslíš?

Velký horoskop lásky

Asi každou z nás zajímá, jak to s tou láskou vlastně budeme mít. Pokud taky přemýšlíš, jestli tvůj vztah bude fungovat stejně skvěle i nadále, najdeš novou lásku nebo se ti podaří sbalit toho super kluka od vedle, pak si nenech ujít Velký horoskop lásky, který pro tebe připravila naše Sára. A rozdělila ho hezky zvlášť pro zadané a pak také pro ty, které na svou lásku teprve čekají.

Muži, ach ti muži!

Patříš do skupinky těch, které zatím na toho pravého nenarazily a hrozně moc si to přeješ? Rozhodně se do žádného vztahu nežeň dřív, než si přečteš článek Lucky Feikové. Ta ti totiž přináší hned 6 věcí, které jsi o mužích nevěděla. Prozradíme, že jsou extrapřeborníci ve špehování a neumějí odpouštět.

Když je až moc informací

Hrnou se na nás ze všech stran a jedna je horší než druhá – řeč je o zprávách a je jedno, jestli je to z dalekého světa nebo se to odehrává za humny. To, že přemíra informací nám škodí, hlásají odborníci už nějakou dobu, ale jak se jich zbavit? Jak zjistit, které jsou důležité a které ne? Tak na to ti odpoví Alžběta Bublanová už v úterý.

Nejzdravější potraviny

Některé informace jsou však velmi důležité, takže těm bys pozornost věnovat určitě měla. Takové ti přináší třeba Marta Dostoupilová ve svém článku o zdravých potravinách. Nakupuješ v dobré víře ovoce i zeleninu, abys do těla dostala co nejvíce vitamínů. To je v pořádku. Ale věděla jsi, že některé odrůdy nebo typy daných potravin jsou zdravější a některé v sobě nemají vitamínů a výživových hodnot ani co by se za nehet vešlo? Nenech si článek ujít, i my v redakci jsme byli překvapení.

Celebrity, co měly špatný den

A podíváme se také na zoubek hvězdám. Tentokrát však na odvrácenou stranu jejich práce. Je jasné, že natáčení bývá jedna velká zábava, ale také zranění. Nechtěné šlápnutí vedle, špatná koordinace pohybů, příliš drsný kolega – to je jen malý výčet toho, co může za některá děsivá zranění celebrit. Kdo si odnesl z natáčení pořádný šrám si můžeš přečíst v úterý.

A chystáme pro tebe i spoustu dalšího zajímavého čtení, nový kvíz, který prověří tvé znalosti i tvé oblíbené horoskopy či kartu dne.

Tak krásný zamilovaný týden s Feminou!

1.5.2017 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist