Mayský horoskop: Zaměř se na posílení své intuice

Začíná období Ještěrky, ve kterém můžeš posílit a rozvinout svou intuici a hlouběji se propojit se „zdrojem snů“. Ještěrka snění přeje, a tak se zamysli nad tím, jakou roli ve tvém životě sny dosud sehrály. Mnoho lidí tento jedinečný přístup k poznání nevyužívá naplno a okrádá se tak o nespočet zkušeností, které tato oblast nabízí. Sny jsou mostem k tvé duši a jediné, co můžeš udělat, abys tento kontakt opět oživila, je vedení snového deníku. Obětuj část své pozornosti tomuto tajuplnému zdroji a svět snů se ti bohatě odmění.

mayske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období1-Kan-7 (Ještěrka) od 08.03.2022 do 20.03.2022

Kan patří k jižním znamením, která se vyznačují velkou činorodostí a tvořivostí. Proto můžeš v následujících dnech pocítit velkou potřebu vyjádřit sebe sama v různých podobách a činnostech. Na druhou stranu končí roční období zimy, a to může vést k odpočinku a rozjímání nad uplynulým rokem. Není tedy ideálnějšího času na práci se sny než následující dva týdny, a tak toho náležitě využij. Ještěrka je často symbolizována, jak pevně stojí na kameni a hledí ke Slunci, což ukazuje na schopnost se pohybovat různými úrovněmi vědomí.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastal čas posílit a zároveň uvolnit tvé fyzické tělo, abys lépe porozuměla jeho řeči. Častěji se procházej v přírodě a pravidelně posiluj. Zároveň experimentuj s různými způsoby relaxací, které uvedou tvou mysl a tělo do rovnováhy. Najdi si skupinu lidí, kteří se takovými aktivitami dlouhodobě zabývají. Co se týká hmotných záležitostí, můžeš očekávat zázraky, pokud o ně s čistým srdcem a myslí požádáš. V jednání s lidmi více důvěřuj svým přirozeným instinktům a méně přemýšlej. Měj odvahu důvěřovat svému tělu a nauč se více porozumět jeho tajuplné řeči.

V rovině mysli se zaměř na posílení své intuice a nauč se lépe vykládat své sny. Každý den ráno si zkus zapsat myšlenky, které tě napadají, a to zcela bez cenzury. Ani se nesoustřeď na gramatické chyby. Zkus dát volný průchod všemu, co tebou prochází. Toto cvičení, pokud se mu budeš věnovat pravidelně, může probudit tvé tvůrčí síly a posílit intuitivní schopnosti, kterými všichni disponujeme. Ve svém stávajícím zaměstnání se soustřeď na vytváření týmů a spolupráci s lidmi, se kterými cítíš souznění. Měj odvahu důvěřovat svým instinktům, které tě mohou chránit a ušetřit spoustu energie.

Co se týká vztahů, dej přednost kvalitě tvých vztahů před kvantitou. Mít mnoho známých, ale zároveň nemít žádné opravdové vztahy, je smutná záležitost. Soustřeď se na prohlubování tvých stávajících vztahů, aby byly ještě lepší. Pokud jsi v současné době opuštěná a cítíš se sama, možná potkáš jednoho nebo dva nové lidi, kteří se mohou stát tvými přáteli na celý život, a tak se dobře dívej kolem sebe. Zavolej těm, kterým jsi se dlouho neozvala a pozvi je k sobě domů. Udělej si krásný čas s přáteli a něčím krásným je obdaruj. Čím více lásky dáš, tím více dostaneš. Následuj různá náhodná setkání a otevři se zázrakům.

V rovině ducha nastal čas si uvědomit hlubší propojenost s životem jako s celkem. Uvědom si svou živlovou rovnováhu a zjisti, kde se cítíš spokojená a co potřebuje ve tvém životě posílit. Živel vzduchu souvisí s tvým sociálním životem. Máš dostatek dobrých přátel a jsi s nimi spokojená? Živel země je zodpovědný za tvůj pocit bezpečí a materiální hojnost i pracovní příležitosti. Voda ukazuje na propojení s duchem a oheň přeje seberealizaci a osobním zálibám. Pokud se ve všech uvedených živlech cítíš dobře, projev životu vděčnost a pokud ne, pracuj na tom, co je potřeba zlepšit. Otevři se síle snění a posil svou intuici.

9.3.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist