Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 27. listopadu do 7. prosince 2020

Neopakuj dokola své chyby

Nastal čas, ve kterém je dobré se poučit ze všeho, čím sis v životě prošla. Především se zaměř na uplynulý rok, ve kterém se celý náš svět proměnil. Jaká moudrost a poučení je pro tebe nejcennější? V následujících dvou týdnech ti doporučuji pravidelně meditovat a rozjímat nad tvým životem. Stačí dvacet minut denně, a i to může být pro tebe velkou výzvou, jestli na takovou aktivitu nejsi zvyklá. Co končí a co nového začíná? Pamatuj, že každý člověk je tvůrcem svého životního příběhu, který může změnit teď hned. Vyvaruj se jen toho, abys neopakovala dokola ty samé chyby.

Období 1-Cib (Sova, Sup) od 27.11. – 07.12.2020

Stále se ocitáme v nejhlubší části roku, kdy každý z nás prochází svým vlastním podsvětím. Svět se tento rok na chvilku zastavil, ale jen proto, že nás čeká „velká jízda“, ve které budeš mít možnost svůj život znovu uspořádat. Účastni se různých zajímavých přednášek a hledej uvnitř sebe svou vlastní moudrost. Při rozpomínání se na tvůj minulý příběh, používej sílu svého dechu, abys obnovila i své fyzické tělo. Dýchej zhluboka, a budeš-li mít možnost, všechny své poznatky zaznamenávej. Těžké zkušenosti vnímej jako pomůcky na tvé cestě za zářnou budoucností.

Co se týká zdraví a těla, více vnímej potřeby a řeč svého těla. Snaž se zdravěji jíst a pravidelně cvičit. Pokud zaznamenáš nějaký fyzický problém, řeš ho ihned a nečekej, až se rozvine. Později bys musela vynaložit mnohem více úsilí než na začátku. Vyzkoušej jógu, taiči, čchi-kung nebo jakékoliv preventivní cvičení, se kterým už máš dobré zkušenosti. Zamysli se rovněž nad svým vztahem k penězům a pouč se z minulých chyb nebo naopak využij svého poznání k tomu, abys snížila výdaje a zvýšila příjmy. Vyhledávej kvalitní informace o ekonomických změnách, ke kterým v současnosti dochází.

V rovině mysli ti doporučuji buď pravidelnou meditaci, nebo psaní deníku. Každé ráno si zkus zapisovat své sny a večer si rozpomeň na vše, za co můžeš být aspoň trochu vděčná. Vděčnost je krásný a jednoduchý způsob, jak do svého života přitáhnout více štěstí a prosperity. Stačí, když si vzpomeneš na minimálně pět věcí, které ti během dne udělaly radost. Zrekapituluj si všechny své předchozí zaměstnání, kterými jsi prošla a využij všech zkušeností k tomu, aby ses v blízké budoucnosti přiblížila o krok dál ke své vysněné práci. Každá zkušenost je dobrá a člověk se neustále mění. Vstup tedy s odvahou do dalšího cyklu.

Co se týká tvých vztahů, může dojít k hlubokému uvědomění, že s některými lidmi nemůžeš pokračovat dál tak, jak by sis možná sama přála. To může způsobit bolest, která tě buď posílí, nebo oslabí. Záleží jen na přístupu. Pamatuj, že potřebuješ nevinnost, abys milovala plně a schopnost se poučit ze svých zkušeností, abys milovala lépe. Tento paradox lze pochopit jen v praxi, a tak příliš neotálej, pokud zjistíš, že se tvé srdce opět otevřelo. Mít strach z nového je naprosto přirozené, a tak si s tím nedělej příliš starosti. Napiš děkovný dopis všem svým minulým partnerům a uvědom si, co ti přinesli jak v dobrém, tak ve zlém.

V rovině ducha můžeš v následujících dvou týdnech zaznamenat větší potřebu se více zamýšlet nad svým životem. Vstupuješ do nového cyklu, ať to pro tebe znamená cokoliv. Tvůj duch bude vědět, čeho se to týká. Čerpej moudrost ze starých tradic a inspiruj se věděním, které pochází z dalekých končin. Začni něco do hloubky studovat a pravidelně sleduj přírodu. Tento čas ti může přinést nejen hluboké poznání, ale i moudrost, kterou nosíš ve svém nitru. Důležité je si na to vyhradit jen trochu času, pokud možno každodenně. Zjisti, jaký druh meditace nebo kontemplace ti nejvíc vyhovuje a ihned to uveď do praxe.

27.11.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist