Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 23. září do 5. října 2019

Zaměř se především na kvalitu vztahů, které navazuješ

Začíná období Jelena, ve kterém si máš uvědomit hlubší smysl nejen tvých momentálních vztahů, ale i své životní cesty. Pobývej často v přírodě a naslouchej tichým odpovědím, které ti budou přicházet. Uvědom si jedinečnou cestu životem, která je neopakovatelná, stejně jako cesta tvých bližních. Obnov svou životní vizi a dej jí jasnější výraz, který ti posvítí napříč tvé budoucnosti. Zaměř se především na kvalitu vztahů, které navazuješ, aby sis svou cestu užívala ve společnosti lidí, kteří si cení toho, čím opravdu jsi.

Období 1-Manik (Jelen) od 23.09. – 05.10.2019

Ať je kvalita tvých vztahů jakákoliv, vždy můžeš tuto úroveň ještě víc pozvednout, protože ve vesmíru neexistuje hranic. Uvědom si své potřeby a nauč se je s láskou vyjadřovat, aby ti nejbližší mohli na tvé cestě nenuceně pomáhat. Vztahy, které jsou příliš náročné, odevzdej životu a počkej si na chvíli, kdy budou podmínky harmoničtější. Když na sebe nebo na druhé budeš vyvíjet příliš velký tlak, nakonec vždy skončíš s něčím nespokojená.

V rovině tělesné se zaměř na fyzické cvičení a kvalitní stravu. Navštěvuj moudré lidi, kteří ti pomohou urychlit cestu za harmonií, na kterou máš plné právo. Pokud chceš víc cvičit, najdi kvalitní instruktory. Chceš-li se dozvědět jak zdravěji jíst, nech si poradit od lidí, kteří tomuto tématu rozumí, protože se mu intenzivně a dlouho věnují. Máš-li problémy s finanční stránkou, nech si poradit od někoho, komu v tomto směru naplno důvěřuješ. I tak však konzultuj vše se svým srdcem, které jediné ví, co je pro tebe správné. Dobrý učitel je jako výtah, který ti usnadní výstup do vyšších pater. Nikomu však nepodléhej. Stačí být upřímně vděčná.

Co se týká mysli a pracovních záležitostí tak se zamysli nad svým momentálním zaměstnáním. Je opravdu tím, čemu se chceš dlouhodobě věnovat? Jaké vztahy máš se svými kolegy a zaměstnavateli? Pokud je vše v pořádku, snaž se do těchto vztahů vkládat tu nejlepší verzi sama sebe. Neber si osobně názory, které si někdo o tobě myslí, protože to jsou jen jejich vlastní projekce. Když nikomu neubližuješ, uvolni se a dělej vše, po čem touží tvé srdce. Jednoho dne se tvé zaměstnání stane i tvým posláním, a tak svou ideální práci hledej až do té doby, dokud ji nenajdeš. Zatím se zaměřuj na kvalitu tvých kolegiálních vztahů a svou pozornost směřuj moudře. Život ubíhá rychle, a tak se vyhni různým dramatům, ke kterým mohou mít určití lidé sklony.

V rovině vztahů se více zaměř na jejich kvalitu. Překvap svého partnera nějakým pěkným dárkem, o kterém budeš vědět, že ho nebo ji potěší. Najděte si spolu krom sexu ještě jinou zálibu, které se budete věnovat společně. Tak překonáš možnou nudu, kterou některá z vás možná cítí. Neboj se navštívit nějakého mudrce nebo duchovního učitele, aby ti dal své zrcadlo. Přijmi jen to, co pochopíš a s vděčností pracuj na tom, aby tvé vztahy vzkvétaly. Pokud zrovna nevíš, co byste s partnerem měli společného, zajdi si na delší procházku do přírody a rozjímej nad tím, co by to mohlo být. Vypni vnitřní dialog a naslouchej svému nitru. Ve správný čas přijde i další krok, který máš udělat.

V oblasti ducha nastal výjimečný čas, který je navíc podpořen začátkem podzimu. Svou pozornost věnuj nejen své vlastní cestě, ale zároveň se rozhodni zmírnit frekvenci setkávání s těmi, kteří jsou velmi vzdáleni tomu, čemu věříš ty, protože se tak můžete vzájemně jen trápit a přesvědčovat o své vlastní pravdě. Během těchto následujících třinácti dní oživ svou vlastní vizi a pobývej s lidmi, kteří ti rozumí. Tak si vzájemně nejen pomůžete, ale zároveň si značně urychlíte svou vlastní cestu. Zamysli se nad tím, čemu ve svém životě nejvíc věříš, a pokud ti momentální stav nevyhovuje, můžeš ho kdykoliv změnit. Hodně pobývej v přírodě a zkus si připomenout to, pro co ses narodila.

24.9.2019 4:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist