Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 21. prosince 2020 do 2. ledna 2021

Otevři se novému

Po náročném období nastává čas odpočinku a příprav na další rok, který bude zároveň i jedním velkým začátkem pro celý svět. Zapomeň na to, co bylo a sepiš si všechny nejtajnější sny, za které stojí za to žít. To nejtěžší je za námi, přestože nás všechny stále čeká mnoho práce. Respektuj své tělo i svou mysl a pravidelně odpočívej. Obklop se lidmi, se kterými se cítíš skvěle, a kteří v tobě nebudou vyvolávat ještě větší obavy. Začíná obrat, a když vstoupíš do nového roku s odvahou a pozitivní myslí, může to být ta nejlepší „investice“, kterou můžeš udělat. Rozhodni se být tou nejlepší verzí sebe sama právě teď a otevři se novému.

Období1-Ik(Vítr) od 21.12.2020 – 02.01.2021

Klíčový rok 2020 je téměř za námi a zimní slunovrat ohlašuje obrat ke světlu, naději a lepším zítřkům. Během tohoto pomalu končícího roku sis měla uvědomit, co je ve tvém životě opravdu důležité a čemu je dobré věnovat tvou cennou pozornost. Vše si důkladně zapiš, abys své poznání neuvedla do zapomnění a tvůj nový start nebrzdila tvá minulost. Otevři se inspiraci a darům ducha, které přijdou, pokud jim vytvoříš vhodné podmínky. Jestli budou navenek tyto vánoční svátky chudší, o to bohatší budou ve tvém nitru. Najdi si každý den aspoň dvacet minut na tichou meditaci a rozjímej nad svým životním příběhem.

Co se týká zdraví a těla, zkus se zaměřit na své fyzické tělo. Usmívej se do svých orgánů a poděkuj jim za jejich neustálou činnost. Nebuď k sobě příliš kritická a nenech se zmást měřítky krásy, která podporují média. Pečuj o své tělo s láskou a láskyplně k němu v duchu promlouvej. Inspiruj se kvalitními informacemi o zdravé výživě a živě diskutuj s těmi, které tato oblast dlouhodobě zajímá. Doporučuji investovat nějakou finanční částku do osobního rozvoje, ale nejdřív zjisti, co tě nejvíc přitahuje a láká. Když si nebudeš ničím v tomto ohledu jistá, nech si poradit od člověka, kterému naprosto důvěřuješ.

V rovině mysli nastal čas se ponořit do hloubek tvého vnitřního ticha. Naslouchej své duši a nauč se to dělat každý den. Stačí jen pár minut, ale důležité je, aby to bylo každodenně. Pokud ještě nemáš deník, pořiď si ho v následujících dvou týdnech a zapiš si ty nejdůležitější a nejčastější myšlenky, které ti procházejí hlavou. Pravidelně si své zápisky pročítej a možná si všimneš věcí, které ti celou dobu unikaly. Zamysli se rovněž nad kvalitou komunikace mezi tvými kolegy nebo spolupracovníky a snaž se o co největší průzračnost, aniž bys někoho příliš zraňovala. Radši druhým více naslouchej a rozjímej nad tím, co se odehrává za slovy.

Co se týká vztahů, můžeš v následujících dnech pocítit touhu vše ze sebe dostat a být až nemilosrdně upřímná. Nauč se mluvit o svých pocitech tak, aniž bys přesouvala zodpovědnost za své cítění na ostatní. Na druhou stranu se nenech učinit zodpovědnou za pocity druhých lidí. Když se tě něco dotkne, ihned to řekni, aby nedocházelo k vytváření falešných domněnek. Pokud víš, že jsi někomu neprávem křivdila, omluv se a v žádném případě se neobhajuj, protože by se tak tvá omluva mohla minout účinkem. Dej druhým potřebný prostor a nevyžaduj od nich žádnou okamžitou reakci.

V rovině ducha nastal čas, kdy si máš uvědomit propojenost všech věcí a lidí. Čas kolem Vánoc je posvátný a využij této příležitosti k tomu, aby ses dostala blíž ke svému zdroji. Pravidelně komunikuj se zdrojem, jako by to byl tvůj nejlepší přítel. Nauč se nové modlitby nebo zpívej písně, ve kterých je obsažena moudrost. Rozhodni se být pravidelně v kontaktu s něčím, co tě převyšuje a dodává ti sílu. Přihlas se na nějaký duchovní seminář nebo jiným způsobem ucti toto posvátné spojení. Nic neodkládej, protože nastal jedinečný čas, ve kterém se mohou dít velké zázraky.

22.12.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist