Mayský horoskop od 29. října do 10. listopadu 2021. Žij tak, abys ničeho nelitovala

Vstupujeme do nejhlubší části roku, kdy se všichni můžeme střetnout s našimi vlastními stíny, které můžeme proměnit ve světlo a sílu. Často si s sebou neseme nevyřešená témata našich předků, kteří si ze srdce přejí, abychom neopakovali jejich chyby a náročné zkušenosti, jimiž si museli projít. Pouč se nejen ze své minulosti, ale zajímej se i o různé vzorce chování, které se linou skrze vaši rodinnou historii. Když překonáš vzorce svých předků, pomůžeš tím nejen sama sobě, ale i svým potomkům. Přijmi dary světla svých předků v podobě jejich talentů a dary stínu proměň v moudrost, která tě ochrání.

shutterstock_636806338-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Ix (Jaguár) od 29.10.2021 –10.11.2021

Ix patří k severním znamením, která se vyznačují velkou praktičností a zároveň značnou duchovní hloubkou. Buď v následujících dvou týdnech za každou cenu věrná svému srdci a žij tak, abys ničeho nelitovala. Hranice mezi živými a mrtvými je v této části roku velmi tenká, a tak si zapiš všechny sny, ve kterých budou přítomni lidé, kteří jsou již po smrti. Mohou to být tví průvodci, kteří se ti snaží něco poradit. Sny o smrti nemusí být znamením toho, že někdo zemře, ale může spíš poukazovat na to, že procházíš obdobím změn, kdy se zbavuješ nepotřebných částí sebe sama. Nauč se řeči snů a sdílej je s těmi, kdo jim věří.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, doporučuji posílit tvé fyzické tělo, abys zvládla všechny každodenní povinnosti, které jednoduše dělat musíš. Pravidelně pobývej v přírodě a rozvíjej i své pozorovací schopnosti. Zamýšlej se nad tím, co by bylo dobré změnit jak v tvé pracovní činnosti, tak v přístupu k financím. Jaguár ti dodá hluboký vhled i energii k tomu, abys mohla učinit zásadní a pozitivní změny, které povedou jak ke zlepšení zdraví, tak ke zvýšení tvých finančních prostředků. Jediné, co pro to musíš udělat, je věnovat tomu určitý čas o samotě, kdy se ti budou moci odkrýt různá tajemství i následná řešení.

V rovině mysli se více zaměř na prostředí, ve kterém pracuješ. Tiše sleduj chování svých kolegů a snaž se postupně předvídat jejich počínání. Rozviň v sobě jasnozřivé a intuitivní schopnosti, přestože si myslíš, že jimi nedisponuješ. Pravidelně medituj a hraj si s různými technikami pro zbystření tvých smyslů. Buď jako kočka a pohybuj se ladně. Udržuj svou mysl bdělou i snivou zároveň. Nauč se vnímat celým svým tělem a pozorně sleduj své myšlenky i každodenní návyky. Sleduj sama sebe, jako jaguár sleduje svou kořist. Tvá kořist jsou tvé slabiny, se kterými můžeš jednou provždy skoncovat a nahradit je návyky, které ti dají sílu.

Co se týká vztahů, nastal vhodný čas se opřít do všech důležitých schůzek, ať jsou pracovní, partnerské nebo rodinné. Jaguár ti dá moc dobře formulovat tvé pocity i myšlenky, a tak je mnohem více pravděpodobné, že tě druhá strana opravdu pochopí. Měj odvahu skočit do neznáma a v každém ohledu buď upřímná. Nenech se nikým manipulovat a ani sama s nikým vědomě nemanipuluj. Dávej druhým to, co sama žádáš a neměř dvojím metrem. Karma je nelítostným zákonem, který stojí za všemi vztahy. Buď tedy věrná svému srdci a nauč se druhým opravdově naslouchat, aby i oni začali naslouchat tobě.

V rovině ducha nastává výjimečný čas, protože máš možnost nejen lehčeji rozvinout své vyšší vědomí, ale zároveň budeš mít i kapacitu se vrhnout do všech výzev, na které ses v nedávné minulosti necítila. Povolej medicínu černého jaguára k tomu, abys měla odvahu skočit do neznáma, kde sídlí tvé nejtajnější sny. Důvěřuj neznámu v sobě a získáš jistotu, která není závislá na žádné formě. Pak objevíš talenty a dary, o kterých jsi možná ani netušila, že existují. Buď tou nejlepší verzí sama sebe jednoduše tím, že v každém okamžiku budeš věrná sama sobě a vždy budeš dělat vše, jak nejlépe dovedeš, ani více, ani méně.

29.10.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist