Mayský horoskop od 24. listopadu do 6. prosince 2021. Rozvíjej v sobě pocit vděčnosti

Ocitáme se v čase, kdy se můžeme opřít o naše vyšší vedení a čerpat energii z jiných zdrojů, které jsou pro mnoho lidí nedostupné. Abychom toho byli schopni, musíme uznat přítomnost vyšších sil, které jsou mocnější než to, čemu jsme doposavad věřili. Uvědom si, čemu věříš, protože to nakonec určí kvalitu tvého budoucího života. Věř v zázraky a modli se častěji k andělům, pokud jsou ti blízcí. Možná v anděly nevěříš, ale jsou ti bližší jiné způsoby, které tě napojují na tvůj zdroj životní síly. Je jedno, jak tuto sílu nazýváš, důležité je, abys znovu pocítila spojení s touto silou, aby do tvého života mohly vstoupit zázraky.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Ahau-2 (Slunce, Květina) od 24.11.2021 do 6.12.2021

Ahau patří k jižním znamením, které se vyznačují velkou činorodostí a radostným tvořením. Zároveň v sobě nosí obrovskou duchovní hloubku i moc. V následujících dvou týdnech si snaž připomenout všechny nepochopitelné zásahy života, které ti již v minulosti pomohly. Věz, že se o tuto sílu můžeš opět opřít. Rozvíjej v sobě pocit vděčnosti, přestože to v této době nemusí být jednoduché. Nenech se stáhnout vnějšími vlivy kolektivního vědomí a vstup do prostoru, kde se opravdu mohou dít zázraky. Požádej život o pomoc a pak ji přijmi.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, kup si na sebe něco krásného nebo jinak zkrášli své fyzické tělo. Více tancuj a vyzkoušej nějaký seminář, který bude zaměřen na pohybovou aktivitu a zároveň tě bude bavit. Můžeš se více zajímat o tantrický způsob života a tím obohatit svůj momentální milostný život. Vnímej svou sexualitu jako něco posvátného, a tak s ní i zacházej. Je to mocná síla, která tvoří nejen život, ale i v její transformované podobě velkolepá díla, která mohou mít vliv na širší veřejnost nebo i svět. Uctívej tuto posvátnou sílu a kultivuj ji tak, jak je to pro tebe momentálně nejpříjemnější.

V rovině mysli se zaměř na své tiché vědění. Utiš svůj vnitřní dialog a nerozvíjej různé myšlenkové proudy strachu a obav z budoucnosti. Zaměř se na tento přítomný okamžik a věnuj se činnostem, které běžné myšlení nepodporují. Namaluj krásný obraz nebo napiš báseň. Nauč se hrát na svůj první nebo další hudební nástroj a více naslouchej svému srdci. Zaměřuj se na to, co je krásné, protože to je nejlepší způsob, jak nasměrovat svou pozornost tím nejlepším směrem. V lidech kolem sebe hledej jejich dobré vlastnosti a připomínej je jim.

Co se týká vztahů, uvědom si velkou propojenost se všemi lidmi, i s těmi, které nemáš ráda. Ty, co ráda máš, tak neopomíjej a buď s nimi častěji. A těm, se kterými máš momentálně problémy, zkus na dálku odpustit. Do ničeho se však netlač a vždy respektuj své vlastní pocity. Zároveň se zkus více zajímat o silné příběhy tvých předků, kteří ti v této době mohou být velmi nápomocni, přestože již dávno nejsou na tomto světě. Zajímej se o rozličné talenty tvých předků, protože ti mohou pomoci při hledání nového, lepšího zaměstnání. Pokud ti nějaký předek chodívá do snů, je to jasné znamení, abys jeho život více prozkoumala.

V rovině ducha nastává velmi příznivý čas, kdy se můžeš naladit na síly, které ti budou v životě velkou oporou. Ocitáme se zároveň i v čase velmi radostného a ohnivého Střelce, a tak není lepšího času, než rozvinout nezdolnou víru v to dobré i v této náročné době. Věz, že jsou tu mnohem mocnější síly než ty lidské, a ty nad námi neustále bdí. Propoj se se svým vyšším já, ať to pro tebe znamená cokoliv a dej průchod své tvůrčí stránce osobnosti. Více si hraj a sni o tom, jaký život chceš doopravdy žít a ihned to realizuj. Síla ohně ti jde vstříc, a tak toho můžeš v následujících dvou týdnech jak pro svou duši, tak i své tělo, hodně vykonat.

25.11.2021 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist