Mayský horoskop od 16. do 28. října 2021. Právě teď je ideální čas k vyřešení všech sporů

Vstupujeme do dalšího cyklu, který bude trvat opět 260 dnů. Nastává vhodný čas se pustit do všech aktivit, nad kterými jsi v nedávném čase přemýšlela. První týden si jen ještě přesněji ujasni, o co ti v tvém životě jde a ve druhém týdnu se pusť rovnou do práce. Nečinnost se nevyplácí, protože by tě mohla přepadnout „falešná únava“, která by ti mohla být obzvlášť nepříjemná a nepomohl by ti ani dlouhý spánek. V čase Draka se nevyplácí dělat nic bez hlubšího záměru. Jakmile budeš donucena dělat věci, kterým nevěříš, můžeš být frustrovaná, vzteklá a lítostivá.

mayske-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Období 1-Imix (Krokodýl, Drak) od 16.10.2021 do 28.10.2021

Imix patří k východním znamením, které oplývají jak novými myšlenkovými podněty, tak velkou činorodostí. Můžeš se tedy naladit na nekonečný rezervoár energie, ze kterého můžeš těžit potřebnou energii k uskutečnění tvých nejodvážnějších přání. Každý den začni s náročnějším fyzickým cvičením hned po probuzení, abys rozproudila energii a posílila záměr dne. Když to stihneš, můžeš pak následně udělat tolik práce, že se sama nad sebou budeš podivovat. Snaž se vyřešit všechny důležité rozpory a konflikty s lidmi, které tě již dlouhodobě zatěžují a nemůžeš se kvůli nim zcela uvolnit.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, bude dobré se všem praktickým i fyzickým výzvám postavit čelem. Tvá největší slabost se může stát tvou největší silou a naopak. Nelpi tedy na tom, co už znáš, ale pracuj na všem, o čem víš, že potřebuješ zlepšit. To se může týkat jak finančních prostředků, tak tvého sexuálního života. Otevři tato citlivá témata s partnerem nebo se svými nejbližšími a snaž se být nejen zcela upřímná, ale i férová a v projevu laskavá. Ve svém intimním životě vyzkoušej něco nového, co tě dlouhodobě přitahuje a láká.

V rovině mysli se zamysli nad svým momentálním zaměstnáním a vztahy na pracovišti. Pokud cítíš, že by sis měla s někým vážně promluvit, neodkládej to. Rovněž se neboj různých inovací, které tví kolegové nemusí hned zprvu pochopit. Když však ve svých myšlenkách vytrváš, uvidíš, že se nakonec vše obrátí ve tvůj prospěch. Vyhýbej se, pokud možno, náhlým výbuchům emocí, ale zároveň své pocity nepotlačuj. Nauč se je vyjadřovat tak, aniž by ses příliš dotýkala citů druhých. Pokud ti tvá práce nedává vůbec žádný smysl, raději ji opusť. Snaž se o to, aby se tvé poslání stalo jednoho dne i tvým povoláním.

Co se týká vztahů, nastal čas vyjasnit všechny dlouhodobé nevyřčené spory s lidmi, kteří jsou pro tebe důležití. Když něco v sobě cítíš, je dobré to respektovat. Více naslouchej řeči svého těla a vyhneš se mnoha zbytečným výměnám, které by tě nakonec oslabily. Otevřete s partnerem otázky týkající se vašeho přístupu k sexualitě. Znát a dobře formulovat své vlastní potřeby je stejně důležité, jako znát a uspokojovat potřeby druhých. Buď v každém ohledu sama sebou a vyhni se ve svých vztazích jak aroganci, tak sebelítosti.

V rovině ducha nastává čas, kdy je nejen dobré si připomenout tvůj nejhlubší smysl života, ale rovněž ho rovnou uskutečňovat. Drak nemá rád nicnedělání a planá slova. Je to medicína činu, která má moc utvářet tento svět. Pokud ještě nevíš, čemu by ses ve svém životě chtěla dlouhodobě věnovat, věnuj se jednoduše tomu, co tě momentálně nejvíc baví a dělej to s ještě větší intenzitou. Neboj se odvážně prozkoumávat neznámá území, a to jak ta vnitřní, tak ta vnější. Uvědom si tedy svůj záměr na dalších 260 dní a hned ho začni realizovat. Vrať se ke svým dětským snům a dej jim vyzrálejší a hlubší podobu.

15.10.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist