Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 6. do 18. ledna 2019

Dej si předsevzetí, je správný čas

Podle mayského kalendáře nastává období Jelena, které s sebou přináší novou vizi. Nezapomeň na svá předsevzetí, která sis dala, ale naopak je posil. Dobrý začátek ušetří mnoho energie. Buď rozhodná a nenechej se odradit žádnými názory druhých lidí. Pokud ještě žádnou vizi nemáš, nastal ideální čas ji najít. Neboj se navštívit starší lidi, kteří jsou ve svém oboru mistři. Ušetříš si tak spoustu vynaložené energie. Své vize si určitě zapiš, protože tím zesílíš jejich účinek.

Období 1-Manik (Jelen) od 06.01– 18.01.2019

Je leden, což je měsíc, kdy je zima v plné síle, a tak zbytečně neplýtvej energií. Dobře promysli, jaké kroky uděláš, protože svým způsobem vstupuješ do nového cyklu. Dobrý start je velkou výhodou nejen v sportech, ale i ve všech jiných předsevzetích. Nejvíce lidí odpadne hned na začátku, protože dodržování toho, co se řeklo, je mnohem náročnější, než počáteční nadšení. Nikam nespěchej a věz, že malé krůčky jsou z dlouhodobého hlediska mnohem efektivnější, než počáteční nápor.

Na úrovni těla je dobré se více věnovat svému tělu. Zajdi k dobrému trenérovi nebo cvičitelce jógy. Rovněž je dobré se podívat na svůj jídelníček, který mohl být vzhledem k divokým svátkům narušen. Pokud se nebudeš cítit ve své kůži, určitě zajdi k doktorovi na preventivní prohlídku, abys věděla, na čem pracovat. Jestli pravidelně necvičíš, vážně uvažuj o tom, jestli by nebylo dobré se někam přihlásit. Síla skupiny ti pomůže pokračovat v tvých odvážných předsevzetích a navíc se můžeš seznámit s novými přáteli.

Na úrovni mysli se zamysli, jestli opravdu žiješ to, co sis sama určila. Jsi ve svém zaměstnání opravdu spokojená? Není nutné měnit pracovní místo, pokud děláš to, co tě baví, ale pokud ztrácíš vášeň, bude možná dobré se s někým poradit. Vyhledávej starší moudré lidi, kteří již mají nějaké ty zkušenosti za sebou a jsou v něčem odborníci. Možná se zamysli sama nad tím, jestli by tě nebavilo druhým své poznatky předávat. Popřemýšlej tedy o tom, čemu by ses ve svém životě opravdu chtěla věnovat, a pokud už se tak děje, i přesto je dobré své stávající vize specifikovat.

Na úrovni vztahů se zaměř především na kvalitu svých nejbližších vztahů. Je možné, že v tomto období pocítíš větší potřebu některý vztah oživit, protože ti může připadat nudný nebo komplikovaný. Pokud to není tvůj případ a jsi se svým partnerstvím spokojená, přesto se zaměř na oživení již dobrého vztahu. Najdi pro svého partnera i pro sebe nějaký společný koníček, ve kterém budete oba dva nováčci. To může mít na vztah velmi dobrý vliv i do budoucna. Během ledna přijde možná i zkouška toho, jak si umíš za svými názory stát. Vyhni se mocenským střetům a raději najdi řešení, kde vyhrají oba dva. Zamysli se také nad svým vztahem k otci a možná zjistíš, jak velký vliv má na tvá partnerství.

Na úrovni ducha začíná opravdu velmi příznivý čas, protože znamení Jelena patří k těm nejduchovnějším. Je dobré navštěvovat moudré učitele a nevyhýbej se těm, kteří pocházejí z velké dálky. Inspiruj se moudrostí učitelů, ale vždy následuj svou vlastní cestu, která spočívá ve tvém srdci. Pamatuj, že nikdo ti nemůže říkat, co máš ve svém životě dělat. Dobrý učitel umí inspirovat žáka k tomu, aby si na svou vlastní moudrost přicházel sám. Vyhýbej se příliš autoritativním lidem, protože v těchto vztazích se bude jen opakovat tvá minulost. Naslouchej učitelům svým srdcem a často pobývej v přírodě. Moudrost přírody je nejčistějším projevem síly ducha, která je tu pro všechny. Nezapomeň si těchto třináct dní důsledně zapisovat své sny, protože to mohou být sny síly.

Foto: Shutterstock.com

4.1.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist