Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 12. do 24. března 2019

Čas zlepšit své zdraví

Začíná období, ve kterém můžeš nejen objevit své vlastní léčivé schopnosti, ale i značně zlepšit své zdraví. Záleží hlavně na tom, jak se svému fyzickému i duševnímu zdraví věnuješ. Zajdi za svým oblíbeným terapeutem, léčitelem nebo psycholožkou a sama se zkus zamyslet nad tím, jak bys mohla pomoci druhým i ty sama. Každá žena má v sobě dar léčit a snad nejvíc je to vidět při výchově dětí, kdy to nejléčivější je mateřská láska.

Období 1-Eb (Bylina, Cesta) od 12.03– 24.03.2019

Rozhodni se vyléčit vše, co je v tvém životě v nerovnováze. Pro některou to může být vztah, pro další zdraví a pro jiné jejich vlastní sebeurčení. V dnešní době existuje nespočet různých léčivých technik z různých koutů světa. Vyzkoušej to, co tě nejvíc přitahuje a podpoř v sobě svou vlastní „vnitřní léčitelku“. Nosíš v sobě dary, o kterých možná ani nemáš tušení, a přitom stačí tak málo. Inspiruj se lidmi, kteří druhým pomáhají, a možná ti vše bude hned jasnější.

V rovině těla se zaměř nejen na svou stravu, ale podpoř své zdraví nějakou léčivou masáží nebo jiným energetickým léčením. Spíš se zaměř na osvědčené, tebou již prožité metody, protože jsme stále v období „retrográdního Merkura“, kdy se nedoporučuje dělat příliš nových věcí. Pokud tě dlouhodobě zajímá jistá metoda, počkej si raději na měsíc duben. Přemítej o tom, co ti v minulosti opravdu pomohlo a zbav se zároveň všech neefektivních metod, které se týkají hubnutí nebo určitého druhu stravování v případě, že nevidíš žádné výsledky. Moudrost tvého těla je nezměrná a nezapomeň o své tělo pečovat s láskou. I sex může být hluboce léčivý, pokud je prováděn s upřímnou láskou a úctou.

Na úrovni mysli, se zaměř na všechny se opakující myšlenky, o kterých víš, že ti nějak nepomáhají a vyvolávají zbytečné obavy nebo nudu. Rozhodni se svou mysl používat tak, aby tě v každém okamžiku podporovala, a to i tehdy, když se ti příliš nedaří. Svou práci zkus dělat s větší bdělostí a intenzitou, protože jinak můžeš propadnout falešné únavě. Pracuj s pozitivními prohlášeními, a důvěřuj tomu, že jednoho dne se jejich smysl v plné síle probudí. Buď vytrvalá a nauč se o sobě „nemluvit zlo“. To stejné však platí i o tvých spolupracovnících. Pokud ti někdo leze příliš na nervy, zkus se více zaměřit na skutečný problém daného jedince.

V rovině vztahů se může prohloubit tvůj vhled do druhých lidí. Nenech se zmást jen dokonalou vizáží. Možná tě přitahuje člověk, který sice vypadá nádherně, ale jeho vnitřní život je ubohý. Na druhou stranu se možná kolem tebe pohybují lidé, kteří jsou na první pohled skromnější, ale jejich nitro je neobyčejně vznešené a krásné. Abys to dokázala rozlišit, nauč se lidem více dívat do očí. Objeví se ti pravda, která ti o nich řekne mnohem víc, než by se ti mohlo zdát. Všímej si rovněž lidí, kteří ti pomáhají a přitom po tobě nic nechtějí.

Na úrovni ducha se mohou dít další zázraky, které se mohou týkat nejen probuzení tvých léčivých sil, ale i značného zlepšení tvého fyzického i duševního zdraví. Zkus se více otevřít a důvěřuj životu. Zamysli se nad tím, jaký druh léčení tě nejvíc přitahuje nebo co ti v životě nejvíc pomohlo, a zkus tyto metody použít nejen k vlastnímu prospěchu. Pěstuj soucit i empatii, a uvidíš, jak se ti najednou rozšíří „anténky“ tvé intuice. Důvěřuj svým pocitům, a nauč se je dobře interpretovat. Žádej každý večer o léčivé sny, které ti mohou poskytnout velmi cennou informaci. Pokud máš svého oblíbeného léčitele, zajdi na svou oblíbenou terapii a uč se od profesionálů.

Foto: Shutterstock.com

12.3.2019 6:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist