Mayský
horoskop

Mayský horoskop na období od 12. do 24. listopadu 2020

Nenech se omámit strachem

Začíná období Noci, ve kterém se rodí sny. Prázdnota noci však také může probudit strach z neznáma. Neboj se svých stínů, ale proměň je ve světlo a v nové možnosti, protože ty jsou nekonečné. Měj odvahu a s důvěrou v neznámo uskutečňuj své nejtajnější sny. Zaměř své myšlenky jen na to, co v tobě vyvolává dobrý pocit a takto pokračuj krok za krokem. Zároveň je dobré uctít některé těžké osudy tvých předků. Díky nim můžeš získat moudrost stínu, která se stane jasným a varovným majákem před tím, jakými cestami se nevydat.

Období 1-Akbal(Noc, Dům) od 12.11. – 24.11.2020

Podzim je obdobím, ve kterém se mnoho lidí může dostat do náročných psychických stavů, čemuž nepomáhá celosvětová situace, která jednoznačně ukazuje, že jsme na prahu velkých změn, jak kolektivních, tak individuálních. Největší tma, jak se říká, je před úsvitem, a tak ty, kdo se nenechají omámit strachem, čeká velká odměna v podobě skvělých příležitostí, kterých bude každým rokem přibývat. Buď tedy odvážná ve svých snech, protože mají šanci se uskutečnit. Chce to jen víru, trpělivost a pevnost záměru.

Co se týká zdraví a těla, uvědom si, jak zacházíš se svým fyzickým tělem. Hlídej si dobrý spánkový režim, pravidelně cvič a více se zaměř na způsob svého stravování. Více vnímej poselství tvého těla, které přesně ví, co potřebuje. Doporučuji především různá dechová cvičení, která mají příznivý vliv na zpracování náročných emocí. V materiální rovině se soustřeď především na vytváření rezerv, které ti mohou v budoucnosti zajistit pocit pohody. Jelikož se teď dějí velké ekonomické změny, sleduj různé trendy a bav se s lidmi, kteří nestraší, ale nabízejí zajímavá řešení, jak s financemi zacházet.

V rovině mysli se zaměř na svou rodinou situaci. Možná bude potřeba tyto vztahy oživit, protože téměř všichni procházejí důležitými životními změnami. Uspořádej rodinnou oslavu a zaměř se na ty příbuzné, kteří to potřebují nejvíce. Hodně uklízej a zbav se všech věcí, které již nejsou v souladu s tvými budoucími záměry. Útěchu můžeš najít i v novém studiu, které ti umožní lépe reagovat na budoucí příležitosti, které se před tebou objeví. Nauč se nový jazyk, věnuj se novému oboru, který v tobě opravdu vyvolá vášeň a nadšení. Čím dříve začneš, tím lépe uděláš.

Co se týká tvých vztahů, zaměř se na své opravdové emoce. Nauč se je vyjadřovat tak, abys druhým zbytečně neublížila. Můžeš například napsat nějakému rodinnému členu dopis, kde upřímně popíšeš, co se v tobě děje. Tím můžeš vnést jasnost tam, kde předtím vládla tma a nedorozumění. Vyhýbej se zbytečnému obviňování, které jen umocňuje emoční jed a nic neřeší. Na druhou stranu své pocity respektuj, a když nastane vhodná příležitost, upřímně je vyjádři. Rodina je tvořena často lidmi, se kterými je to obzvlášť těžké, ale také hodně vydrží. Své blízké nyní ber s rezervou, protože málo lidí umí snášet dlouhodobý tlak.

V rovině ducha se zaměř na ty nejtragičtější a nejsmutnější příběhy tvých předků. Je možné, že existuje někdo z rodiny, kdo na sobě nese břímě svých minulých činů a nejraději by se na tohoto člověka zapomnělo. Každé vytěsnění takovéhoto příběhu si však nese svou daň, kterou pak musí splatit další potomci. Nauč se z těchto temných příběhů poučit, protože v tom spočívá moudrost stínu. Pokud ještě doma nemáš svůj oltář předků, zkus si ho vytvořit tak, abys z něho měla radost a ráda se k němu vracela. Modli se za své předky i stávající členy rodiny, ač procházejí různými životními zkouškami.

12.11.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist