Mayský horoskop na následujících čtrnáct dní. Přichází příležitost, která se neodmítá

Začíná mocné období Hada, který v tobě může vzbudit touhu ve svém životě vytvořit něco nového. První polovinu tohoto období věnuj dokončování všeho, co se má dokončit a od 5. února se ponoř do všech tvůrčích procesů, které souvisí s manifestováním tvých nejtajnějších snů. Může přijít příležitost, kterou by byla hřích odmítnout, a jediné, co ti v tom může zabránit, je tvůj stín, který můžeš projektovat na své bezprostřední okolí, a to může způsobit, že tyto pobídky života neodhalíš. Obětuj nějaký svůj dlouhodobý zlozvyk nebo závislost, která tě již nějakou dobu zaměstnává, a nahraď ji něčím vznešeným.

maysky-horoskop-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Chicchan-4 (Had) od 28.01.2022 –09.02.2022

Chicchan patří k východním znamením, která se vyznačují velkou schopností uvádět do života nové myšlenky velmi efektivním způsobem. Zároveň se ocitáme v čase vzdušeného znamení Vodnáře, které přeje všem inovacím a spolupráci s lidmi. Ve více lidech se toho více zvládne, a tak dobře vybírej, se kterými lidmi chceš doopravdy spolupracovat. Někteří lidé se hodí jen pro přátelství, a jiní mohou být jen dobří kolegové. Udělej si ve svých vztazích pořádek a nauč se druhým dávat jasné a pevné hranice, aby se mohly svobodně rozvinout ty vztahy, které budou pro obě strany vítězstvím.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, může dojít k oživení a posílení tvé sexuální energie, což může být požehnáním pro tvůj milostný život. Vyzkoušej v tomto ohledu něco nového, ale udělej to tak, abys svého partnera nevyděsila. Na jednu stranu hranice své i druhých respektuj a na druhou je jemně posunuj dál. Nastal rovněž vhodný čas pro praktikování jógy nebo tantry. Co se týká hmotných záležitostí, může dojít k neočekávané nabídce, která může posunout tvé pracovní záležitosti o další úroveň dál. Můžeš toho hodně vykonat, a tak se ponoř do plnění všech úkolů bezodkladně.

V rovině mysli máš velkou možnost změnit svůj způsob myšlení i zlepšit své kolegiální vztahy. Neboj se žádných konfliktů s lidmi z tvého zaměstnání a vyčisti temné vody. Tím uvolníš prostor pro svou kreativitu, a to samé se stane na druhé straně. Nevyřčené konflikty jsou živnou půdou pro domněnky, které mohou narůstat a vytvářet nesoulad, po kterém nikdo ve své podstatě neprahne. Přijmi svůj stín a proměň ho v energii, která tě bude podporovat. Nejlepší cesta je se naplno ponořit do všech pracovních procesů, které mají být vykonány. Vše pak zvládneš s takovou lehkostí a výkonností, že můžeš být sama překvapena.

Co se týká vztahů, připomeň si, že každý v sobě nese nějaký ten stín. Velkou silou na nás působí až sedm generací našich předků, a tato velká síla nemusí být vždy jen pozitivní. Snaž se osvobodit od všeho, co zavání stínem tvých předků. Zkus ve svých bližních pozorovat, jak se projevuje jejich stín, a dívej se ještě hlouběji, protože v každém stínu spočívá potenciál světla. Každý člověk se snaží být nějakým způsobem šťastný, ale mnoho z nás nezná způsoby, jak toho dosáhnout, a tak volíme mnohé cesty, které nejsou funkční. Zkus se sama svěřit někomu, komu důvěřuješ, se svými stíny. Možná pak pocítíš velkou úlevu.

V rovině ducha nastala výjimečná doba, jak se posunout o kvantový skok dál. Zkus najít svou nejsilnější závislost nebo slabost, která tě dlouhodobě vyčerpává, a rozhodni se s ní jednou provždy skoncovat. Nahraď ji nějakou vznešenou vlastností, o které možná pochybuješ, že jí disponuješ. Najdi svou vášeň a ihned ji ve svém životě realizuj. Nic neodkládej, protože toho v následujících dvou týdnech můžeš opravdu hodně zvládnout. Využij tohoto požehnaného času k tomu, aby ses každým činem přiblížila svému pravému určení. Svlékni se ze své staré kůže a obleč si „šat“, který bude odrážet tvé nové já.

28.1.2022 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist