Mayský horoskop na následujících 14 dnů: Důvěřuj svému tělu

Nastává snové období Ještěrky, které zároveň posiluje vztah k přírodě a rozvíjí intuitivní schopnosti. V následujících dvou týdnech se snaž rozvinout své mimosmyslové vnímání a více důvěřuj moudrosti svého těla. Když máš z něčeho zvláštní pocit, něco to o něčem vypovídá. Snaž se tyto pocity rozluštit, protože tak si můžeš ušetřit spoustu energie. Zaměř se na noční život, který je v této části roku nejkratší vůbec. Přesto můžeš v následujících dnech zaznamenat intenzivnější a symboličtější sny. Pořiď si snový deník a každé ráno si do něj zapiš třeba jen to, jak se po uplynulé noci cítíš. Snová pozornost se brzy rozvine.

maysky-horoskop-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Kan (Ještěrka) od 21.06.2021 – 03.07.2021

Znamení Ještěrky patří k jižním znamením, které oplývají velkou radostí ze života a značnou kreativitou. Jih je spojen s létem, kdy je oheň nejsilnější. Oslavuj život a otevři své sexuální kanály. Užívej si, ale zároveň se chovej zodpovědným způsobem a nikomu neubližuj. Svátky kolem letního slunovratu jsou často zaměřeny na milostnou magii, a tak se mohou dít zajímavé a vzrušující události. Pobývej častěji v přírodě a zaměř se na rovnováhu čtyř živlů ve svém životě. Vzduch vládne sociálním kontaktům, oheň kreativitě, voda spiritualitě a země hojnosti a pocitu bezpečí. Posil živly, které jsou v tobě nejslabší a za ty silné buď vděčná.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, ještěrka naznačuje úspěch v materiálních záležitostech. Od středy 23. června se můžeš naplno pustit do nových projektů a všeho nového. Zároveň se snaž posílit své fyzické tělo, a tak si najdi způsob cvičení, který ti nejvíce vyhovuje. Cvič raději méně, ale pravidelně než hodně, ale jen občas. Udělej si ze cvičení zdravý návyk, který tě na tvé životní cestě bude věrně podporovat. Věnuj se chůzi, plavání a sportu ve volné přírodě. Přijde-li nějaká zajímavá pracovní nebo finanční nabídka, dovol si vše s vděčností přijmout. Zamysli se nad svou sexuální energií a zdravě ji projevuj.

V rovině mysli se více zaměř na svou intuici a snové vědomí. Ještěrka snům přeje, a tak můžeš zaznamenat větší frekvenci snů, které si budeš i pamatovat. Nauč se každý večer své sny žádat o radu a vyzkoušej různé relaxace a vizuální meditace. Pravidelně rozebírej své sny se svými nejbližšími nebo kolegy v práci. Pokud se je naučíš interpretovat, hodně se toho o lidech kolem sebe dozvíš. Své poznatky však nikomu nevnucuj, protože jeden sen může mít mnoho správných interpretací. Sen není matematická rovnice, kde je řešení jen jedno. Pokud něco studuješ, ponoř se ještě hlouběji do tématu, až se ti o tom bude i zdát.

Co se týká vztahů, nastal čas prohloubit všechny vztahy, které jsou pro tebe důležité. Zejména k nim patří ty rodinné, partnerské a přátelské. Vyhýbej se příliš mnoha kontaktům, protože pak bude kvantita na úkor kvality. Pečuj o své nejbližší a snaž se těmto vztahům přidat ještě něco navíc. Pamatuj, že nejdůležitější je tvá upřímná a laskavá přítomnost. Rozviň své již dobře fungující stávající vztahy a nadále je vylepšuj. Vytvoř si takovou síť lidí, kde bude dávání a přijímání v naprosto dokonalé rovnováze. Zjisti si něco o osudech svých předků a vzdej jim úctu za to, že můžeš na tomto světě být.

V rovině ducha nastává významný čas, kdy se mohou velmi silně rozvinout tvé intuitivní a mimosmyslové schopnosti. Sny mohou být velmi živé až lucidní. Může se prohloubit tvůj vztah k přírodě, kde můžeš zažít neobvyklé zážitky a zkušenosti, které mohou být za hranou racionálního uvažování. Neboj se toho, a naopak se otevři novým způsobům komunikace s přírodními silami. Pročítej ve svém snovém deníku a zkus uvidět to, jak se tvé sny z velké části realizují ve tvém životě. Nauč se řeči snových symbolů a sama si vytvoř svůj vlastní způsob, jak tyto sny interpretovat.

23.6.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist