Mayský horoskop na následující týden. Pracuj na zlepšení svých vztahů

Zaměř se v následujícím čase na rozvoj svého sebevědomí a pracuj na zlepšení svých rodinných a příbuzenských vztahů, které se ti zdají z dlouhodobého hlediska v nepořádku. Investuj do svého domova a pořiď si něco krásného, aby ses cítila doma ještě lépe. Vytvoř si oltář, kde můžeš mít fotky svých rodinných členů i svých předků, kteří již nejsou na tomto světě. Tím jim projevíš úctu a bude velmi pravděpodobné, že ti budou více pomáhat z neviditelných rovin bytí. To se pak může projevit jako probuzení tvých skrytých darů v podobě talentů, psychických sil a nárůstu energie.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Akbal-1 (Noc, Dům) do 28.04.2022

Akbal patří k západním znamením, která mají velkou potřebu introspekce a rozjímání nad smyslem života. Jeho stinnou stránkou je přílišná introverze, která může způsobit pochmurné stavy mysli až deprese. Neuzavírej se před okolním světem, ale naopak ukaž, co se v tobě skrývá. Uvědom si svůj velký potenciál a neboj se ho učit vyjadřovat ryze tvým vlastním osobitým výrazem. Měj odvahu skočit do neznáma a důvěřuj životu bezpodmínečně. Přijmi své stíny a pochop hlubší souvislosti sebe sama. Tím se osvobodíš. To samé učiň i u svých nejbližších a nauč se je nesoudit. Čím více je pochopíš, tím více je budeš moci milovat.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, mysli na svou budoucnost. Nauč se šetřit nebo šikovně investovat, aby ses mohla v budoucích časech sama o sebe opřít. Zejména se zaměř na své bydlení. Je tvá momentální situace uspokojující? Nebo by sis pro sebe přála úplně něco jiného? Neboj se snít, protože to je začátek tvorby. Co se týká tvého zdraví, zaměř se na zlepšení svého stravování. Experimentuj s různými bylinami a doplňky stravy a snaž se lépe porozumět řeči svého těla. To, co je dobré pro druhé, nemusí být dobré pro tebe, a tak jak to bývá, vždy jsou nejcennější tvé vlastní zkušenosti.

V rovině mysli se zaměř na zlepšení své rodinné situace, a především tvého domova. Kup si něco krásného do bytu, po čem již dlouho toužíš a pozvi svou rodinu na společný oběd nebo výlet. Umožni každému členu rodiny, aby měl prostor říct něco za sebe, aniž by byl souzen nebo se mu skákalo do řeči. K tomu můžeš použít nějaký symbolický předmět, který umožní mluvit jen tomu, kdo ho právě drží. Ostatní by měli být zcela tiše a čekat, až se k nim tento předmět dostane. Doporučuji vytvořit kruh, který symbolizuje princip jednoty a rovnoprávnosti. Můžete se bavit o životě, snech nebo osobních vizích.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, zkus prozkoumat svou vzdálenou i současnou rodinnou historii. Zkus najít zajímavé souvislosti, které se mají tendenci opakovat. Věz, že se od těchto vzorců můžeš osvobodit, ale nejdříve je musíš poznat. Tentokrát se zaměř na přístup tvých předků k financím a bydlení. Pouč se z jejich příběhů, abys je nemusela opakovat, protože jinak by jejich oběť byla zbytečná. Pokud momentálně cítíš k někomu silné, negativní emoce, nauč se je konstruktivně vyjádřit, aniž bys obviňovala sebe nebo druhé. Ze svých pocitů se můžeš vypsat nebo je rozvolnit pomocí hlubokých nádechů a výdechů. Nic v sobě nepotlačuj.

V rovině ducha se mohou dít velmi důležité události v tvém rodinném systému. Snaž se zlepšit svůj vztah k rodičům a poděkuj jim za dar života, přestože v některých případech byl hodně obtížný. Nesnaž se však nikomu zavděčit. Pokud je tvá současná rodinná situace komplikovaná, doporučuji ti vyzkoušet rodinné konstelace. Zvelebuj svůj domov a častěji se modli za ochranu a štěstí tvých nejbližších. Nemáš-li doma ještě svůj oltář, u kterého můžeš v klidu spočinout, vytvoř si ho. Ať se tvůj domov stane chrámem, ve kterém budeš moc se silným záměrem definovat tvá přání. Budou se pak mnohem rychleji realizovat.

21.4.2022 4:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist