Mayský horoskop na následující dva týdny. Nauč se říkat „Ne“ bez pocitu viny

Začíná období Opice, ve kterém se můžeš více ponořit do všech zálib a koníčků, které ti do života přinesou více radosti a zábavy. Zároveň ke všem životním výzvám přistupuj se značnou přizpůsobivostí a vynalézavostí, které jsou tomuto roztomilému stvoření vlastní. Neztrácej zbytečně čas tím, že se na všechno budeš snažit přijít sama. Vyhledávej kvalitní učitele nebo lidi, kteří svou životní moudrost rádi předávají. Tím pomůžeš nejen sobě, ale i jim. Možná nastal čas se zamyslet nad tím, zda bys sama nechtěla druhým přispět svými dovednostmi nebo znalostmi, které jsi na své životní cestě již získala.

mayske-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Období1-Chuen-3 (Opice) od 23.02.2022 –07.03.2022

Chuen patří k západním znamením dle mayského kalendáře, která se vyznačují velkou hloubavostí a přemýšlivostí. Na druhou stranu je Opice i velmi vynalézavá a hravá, a tak tuto přirozenou tendenci značně kompenzuje. Nastal tedy čas si nejen hrát, ale i prohlubovat tvou vrozenou životní moudrost. Každý člověk je svým způsobem učitelem, protože většina z nás bude jednou vychovávat děti, a tak je nutné tento důležitý prvek v životě více integrovat. Rozvíjej jak své analytické myšlení, tak i své vnitřní dítě skrze jakoukoliv tvůrčí činnost.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zamysli se nad tím, od jakých konkrétních lidí můžeš získat důležité vhledy a rady, které se týkají tvého fyzického zdraví nebo finančních záležitostí. Vyhledávej odborníky na výše uvedená témata, protože ti jejich znalosti, ale především zkušenosti mohou značně urychlit cestu. Vše nakonec konzultuj se svým srdcem, protože to je to jediné, co tě nakonec nasměruje tím nejlepším možným směrem. Hledej netradiční řešení a neboj se improvizovat. Když budeš mít dobrý nápad, ihned ho realizuj, protože když prošvihneš ten správný okamžik, ten další bude o to náročnější. Nic neodkládej.

V rovině mysli a zvlášť ve tvém stávajícím zaměstnání se snaž prohloubit své analytické myšlení a posílit svou intuici. Snaž se propojit centrum hlavy a srdce, aby tvé poznatky byly ucelené. Zapiš se na nějaké školení nebo častěji diskutuj na různá témata s odborníky. Zamysli se také nad tím, zda jsi se ve svém životě nezapomněla smát. Pobývej v přítomnosti lidí, kteří neberou život tolik vážně a nauč se nějaké umělecké činnosti, přestože si možná myslíš, že jsi zcela bez talentu. Překonej svou nesmělost i předsudky a jednoduše si hraj. Tvé vnitřní dítě to ocení.

Co se týká vztahů, popřemýšlej o tom, zda bys nechtěla druhým nějakou formou pomáhat. Pokud se sama trápíš, najdi pomoc profesionálního terapeuta nebo člověka, kterému můžeš zcela důvěřovat. Třetí strana ti může dát nový pohled na to, o čem si možná myslíš, že je již dávno ztracené. Nauč se více mluvit o svých vlastních potřebách a nauč se říkat „Ne“ bez pocitu viny. S partnerem nebo se svými bližními se více smějte a zkuste své nejbližší něčím překvapit, tedy pokud jim to bude příjemné a rozveselí je to. V žádném případě je nešokujte.

V rovině ducha nastal čas se zamyslet nad svým „vnitřním učitelem“ nebo vyšším učením, které bys ráda následovala. Zkus zhodnotit celou svou životní cestu a zamysli se nad tím, jakou nejcennější životní moudrost jsi doposavad získala, a zda ji již můžeš druhým předávat. Pokud se tak zatím necítíš, je velmi pravděpodobné, že se setkáš s nějakým průvodcem nebo učitelem, který ti otevře nové obzory a ty se budeš moci doučit, co je potřeba, aby ses pohnula zase o krůček dál. Experimentuj s různými technikami meditací a najdi si cestu, která ti bude ušita přímo na míru.

24.2.2022 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist