Mayské horoskopy od 12. do 24. srpna 2021: Vrať se do minulosti a odpusť staré křivdy

Nastává čas, kdy je dobré se podívat zpátky do minulosti. Využij všech zkušeností, kterými jsi musela za poslední dva roky projít. V jaké oblasti jsi pocítila největší změny? Pouč se ze všeho, čím jsi prošla a staň se zase o něco lepším člověkem. Uvědom si tok času i to, v jaké části svého života se asi nacházíš. Vyhledávej moudrost starších nebo ji čerpej z nauk, které prošly zkouškou času. Odpusť všemu, co bylo a začni tvořit to nové. Nabízí se ti šance dojít k hluboké moudrosti, která ti na tvé další cestě hodně pomůže.

mayske-horoksopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Cib (Sova, Sup) od 12.08.2021 – 24.08.2021

Cib patří k jižním znamením, která jsou známa svou tvořivostí a veselostí. Toto znamení je však zároveň i velice hlubokomyslné a dá se říct, že ze všech jižních znamení nejvážnější. Nosí totiž v sobě moudrost konečnosti a neustálé pomíjivosti. Rozjímej tedy v následujících dvou týdnech o svém životě a snaž se zrekapitulovat všechny nejdůležitější okamžiky, jež tě v životě nejvíce zformovaly. Během těchto vzpomínek doporučuji hluboce dýchat, což může mít příznivý vliv na rozpouštění silných emocí, které mohou při tomto cvičení přirozeně vystupovat. Vrať si svou sílu zpět a využij svých životních zkušeností ve svůj prospěch.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zamysli se nad svým fyzickým tělem a jeho současným stavem i věkem. Zjisti, v jakém sedmiletém cyklu se teď nacházíš, protože každé období vyžaduje i trochu jiný přístup. Přihlas se na nějaký jógový nebo jiný podobný kurz, o kterém jsi již někdy v minulosti přemýšlela, ale zatím nebyl ten správný čas. Co se týká financí, pouč se ze všech dobrých i špatných zkušeností a rozhodni se své chyby již neopakovat a využít všech svých zkušeností k rozvíjení ještě větší hojnosti. Pořiď si nějakou knihu o zdravém přístupu k penězům a zvyš svou finanční gramotnost.

V rovině mysli se zaměř na to, jak můžeš využít svých momentálních pracovních zkušeností k tomu, abys v budoucnosti posílila svou pozici nebo získala zaměstnání svých snů. Ať se ocitáš v jakékoliv situaci a možná musíš nechat něčeho, čemu ses věnovala s velkou láskou, nedělej zatím žádné předčasné závěry. Vždy, když něco končí, znamená to, že na tebe někde čekají ještě lepší příležitosti, přestože si je zatím nedokážeš představit. Projev tedy vděčnost všem projektům i pracovním příležitostem z minulosti a uvidíš, že všechny tvé zkušenosti budou využity ještě lepším, zatím pro tebe nepředstavitelným způsobem.

Co se týká vztahů, nastává čas, kdy se mohou dít u některých lidí velmi pozitivní a u jiných velmi náročné změny. Pokud již setrváváš roky ve vztahu, kde se jenom trápíš, možná nastal čas tento vztah ukončit nebo začít na zcela nových základech. Na druhou stranu, pokud jsi dlouho sama, může se to změnit. Jeden cyklus končí a další začíná a pro tebe to může znamenat něco zcela jiného než pro tvou kamarádku. Dovol se otevřít lásce ve vší nevinnosti a zároveň využij všech zkušeností, kterými jsi již prošla. Nech odejít vše, co je již mrtvé a měj odvahu vstoupit do nového tajemství, které na tebe zřejmě čeká.

V rovině ducha nastal čas, kdy je dobré se ponořit do pravidelných denních meditací a hluboké introspekce. Vyhledávej krásná přírodní místa a rozhodni se sledovat své okolí z větší hloubky. Pozoruj různá zvířata, lidi i živly a zkus pochytit souvislosti, o kterých se nepíše v žádných knihách. Skládej básně nebo napiš svůj životopis ve třetí osobě, kdy se na sebe budeš dívat nezaujatým způsobem. Doporučuji provést hlubokou rekapitulaci svého života, abys lépe viděla směr, kterým tě vyšší síly směřují. Nauč se plynout s proudem života, protože řeku nepřetlačíš, i kdyby ses snažila sebevíc.

12.8.2021 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist