Máš pocit, že se ti štěstí vyhýbá obloukem? Vykroč mu vstříc podle znamení horoskopu

Máš neustále pocit, že štěstí je něco, čeho se ti vůbec nedostává? Ale to je chyba. Probuď v sobě štěstí a raduj se ze života. Povíme ti, jak na to, v našem zbrusu novém horoskopu pro všechna znamení.

partnerske-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Je velmi důležité, abys byla otevřená všem změnám, kterým jsi se až doposud bránila. Ano, je to těžké, ale výsledek tě ohromí a nadchne. Přestaň se bránit, vykroč vpřed a spolehni se, že si tě štěstí najde. To, že jde o dlouhodobý proces, je jisté.

Klíčová slova pro tebe jsou: Odpoutej se od všeho nepodstatného, přijmi bolest, smutek jako fakt a vykroč pomalu vpřed.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Buď k sobě milá a přátelská, zamysli se, jaké vztahy máš se svým okolím. Nezanedbáváš sebe nebo své přátelé? Je důležité sdílet život s těmi, kteří jsou v naší blízkosti, velmi často nám zrcadlí sebe.

Klíčová slova pro tebe jsou: Rozjímej nad vztahy, buď přátelská k sobě, ostatním a neboj se sdílet život s ostatními. Dlouhodobá samota není dobrým řešením, jsi připravená přijmout nová přátelství.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Tvé nitro se cítí osamoceno, jako bys byla neustále venku ze svého srdce a řídila se radami ostatních. Je nejvyšší čas zaměřit se na sebe a zeptat se, co můžeš udělat pro své štěstí a radostnější dny. Odpověď přijde velmi rychle a nadchne nejen tebe, ale také ostatní.

Klíčová slova pro tebe jsou: Tiché a klidné spočinutí ve tvém nitru, v tobě může probudit mnoho radosti i lásky. Otevři se novému, spoj se se svým srdcem a věř, že na tebe čeká nevýslovná radost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Začni se mít ráda, již teď jsi totiž dokonalá, pokud máš pocit, že štěstí v tobě může probudit někdo jiný, jsi na omylu, až sama sebe přijmeš s bezpodmínečnou láskou, pak teprve přijde ten pravý okamžik štěstí.

Klíčová slova pro tebe jsou: Nikdy nežebrej o lásku, neponižuj se, ale ani nepovyšuj nad ostatní. Nikdo není lepší či horší, všichni jsme dostali stejnou šanci na život, až pochopíš, jak velkou sílu má láska, přijde změna.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Přestaň hledat kolem sebe, ale zaměř se na sebe, všechno je o tobě a veškeré odpovědi máš v sobě. Tím, že neustále hledáš odpovědi venku, nemůže přijít zlepšení. Všechno skutečné je uvnitř tebe, rozjímej nad životem a uklidni svou mys.

Klíčová slova pro tebe jsou: Zapomeň na všechny názory, které se ti ostatní snažili po celý život vštípit, ty jsi jedinečná bytost a o svém životě rozhoduješ sama. Až pochopíš, jak velkou sílu a moc máš, nalezneš štěstí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Život ti neustále předkládá nové možnosti a nový směr, tím, že se bojíš vše přijmout a zůstáváš neustále v bažině problémů, propadáš se hlouběji a hlouběji. Přijmout vše nové, ti dodá sílu a odvahu.

Klíčová slova pro tebe jsou: Uvolni se, zapomeň na negativní myšlenky, strach a slova, která jsi v minulosti zaslechla a bála se říct ne, to pro mne neplatí. Jakmile se začneš mít víc ráda, začneš být samostatnější a šťastnější.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Zaměstnat své tělo a na hlavu chvíli zapomenout, pod tíhou myšlenek, které neustále tvoří příběhy, aniž by se staly, jsi vyčerpaná a psychicky unavená. Zdravě se stravuj, pobývej v přírodě a nenechej se zmást myslí, která ti projektuje tvé dávné strachy.

Klíčová slova pro tebe jsou: Život není boj, kterým se musíš neustále řídit a mít pod kontrolou, pusť otěže a dívej se na svět jako na zázrak, který se jen žije.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Přestaň být nervózní, utrápená a ustaraná, zamysli se, proč tvá mysl neustále utíká do budoucnosti, zatím se nic nestalo, ve tvém světě je všechno v pořádku.

Klíčová slova pro tebe jsou: Podívej se sama sobě do očí, obejmi ty, které miluješ a usměj se na sebe. Není důvod se neustále ovládat a chtít mít život pod kontrolou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Pokud máš právě teď pocit, že je tvůj život v troskách a máš všeho doslova plné zuby, raduj se, protože přichází změna, která tvůj život náležitě obohatí. Zariskuj a vykroč úspěchu naproti, nemusíš se bát, naopak buď nadšená a raduj se, dny, které přichází, jsou důvodem k radosti.

Klíčová slova pro tebe jsou: Ten, kdo nic neudělá, nic nezkazí? Opak je však pravdou, když nic neuděláš, nic se nezmění. Život tě nutí udělat důležitý krok, neboj se toho a přijmi vše jako výzvu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Rozluč se se starou osobností a pojď štěstí naproti. Pokud ti někdo donekonečna tvrdil, že chce tvé největší dobro a ty ses jen neustále podřizovala a nebyla šťastná, ber to jako znamení nenechat se dál manipulovat a jít svou vlastní cestou.

Klíčová slova pro tebe jsou: Lidem se líbí manipulovat s ostatními, pamatuj, nejsi poslušná ovce, která jde za svým stádem, přestaň se bát, nepřivlastňuj si myšlenky ostatních za své a pak teprve ochutnáš sladkou šťávu života a bytí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Osvobodit se ze starých a strnulých názorů, které ti nutí nejbližší a okolí. Tvůj život je zcela jiný a jen ty se rozhodneš pro tu správnou variantu, cesta štěstí je tady jen pro tebe, neboj se vykročit a vychutnávat pocit nabyté svobody.

Klíčová slova pro tebe jsou: Dívej se svýma očima na jiné, jako bys to byla ty sama, ukazují ti tvé vnitřní bloky a strachy, přijmi jejich chování a udělej to jinak, po svém.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Co máš udělat pro to, abys byla šťastná? Přestat se soudit a porovnávat s ostatními, je zcela zbytečné chtít život někoho jiného jen proto, že má lásku, moc či peníze. Tvůj život je dokonalý a oni ti pouze projektují tvé vlastní strachy. Neboj se života a vykroč vstříc štěstí.

Klíčová slova pro tebe jsou: Jsou tvé plány, vize jasné nebo jsou zastřené tím, co chceš vidět? Pohleď životu do očí, buď upřímná a rozhodni se žít vlastní život v radosti a lásce.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.7.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist