Marně jsem doufala, že i on mne má rád…

Ahoj René, už jsem psala (18.3.) ohledně staršího muže, do kterého jsem se zamilovala a něco mezi námi bylo. Nějak jsem bohužel ani Tvé rady nedokázala pochopit a táhla to s ním dál (když on chtěl).Dokola mi opakoval, že mi nechce ublížit (ale spal se mnou) a já stále chtěla vysvětlení (je to asi hloupost chtít to po chlapovi?). Chodila jsem za ním domů a chovala se asi jako blázen, protože jsem ho tak strašně chtěla a marně doufala, že i on mě má rád jen se bojí toho věkového rozdílu, ale byl na mě hnusný a někdo u něj byl. Nakonec mi napsal, že potkal bývalou spolužačku už před půl rokem a že po sobě vždy toužili, jen kolem sebe chodili. A že jí manžel i s dětmi (malými – to jen poznámka k tomu, že mě tvrdil, že děti nechce)vyhodil z bytu a všechny peníze propil, takže jim nabídl bydlení u něj. To mi přišlo jako strašný nesmysl, taková pohádka, jak on je vlastně šlechetný a hodný. Mě nabízel bydlení před půl rokem, sotva se odstěhoval od své bývalé přítelkyně, to jsem nechtěla, přišlo mi to moc brzy (takže jsme nějakou dobu byly hře tři na které to hrál). Zahlédla jsem tu údajnou spolužačku a šla za ní (byla to chyba nebo ne?) omluvit se jí, že jsem za ním lezla a netušila vůbec o nikom jiném. Začali jsme se spolu bavit, ptala se co mi nasliboval a že je jsou spolu už 2 a půl roku a fungují jako rodina, že konečně prodala byt a stěhují se k němu. Stáli jsme obě jako opařené, protože ani jedna nic netušila. Pár věcí jsme si o něm řekly, jen perla třeba, že já s ním byla na horách před vánoci a ona po vánocích. Žádná spolužačka to není a ani jí manžel nevyhodil, rozvedla se kvůli němu. Včera mi volala, že to spolu probírali a zůstanou spolu, že ona to ustojí. To k mé situaci, pořád nad tím přemýšlím, co jsem vlastně byla já, asi jen pro potěšení, když nebyl s ní. Nemůžu se přes to nějak přenést a stále mi to v hlavě šrotuje. Skáču z jednoho na druhé, ale věřím, že se tím prokoušeš. Děkuju. J.

Odpověď

Ahoj,
je dobře, že už si začínáš věřit. Jen mě mrzí, že jsi si nevzala mojí radu k srdci hned a že jsi se musela dostat až do takové situace. Každej chlap je jinej, ale tenhle je opravdu extra třída. Myslím si, že ani jeho současná partnerka to neustojí a je to jen otázka času, kdy se rozejdou. To si ale asi dost brzy povíte, až se potkáte. Ten chlap je prostě hlupák a nestojí ani za jednu vzpomínku. Věřím, že se tím brzy prokoušeš a začneš si užívat života a hlavně najdeš partnera podle svých představ a na všechno špatné, co tě potkalo rychle zapomeneš!

28.5.2013 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist