Manželství už pár let nefunguje…

Ahoj René, Chtěla bych vědět tvůj nazor. Hlavně mě hnedka neodsuzuj. Jsem 5 let vdana a naše manželství už par let nefunguje jak má. Tak jsem si našla milence. Všechno s ním je krásný,ale nevím co si o něm mám myslet. Taky je ženatý.Schazíme par mesícu. Problém je v tom,že je strašně podle mě nerozhodný. Jeden den mi píše,že mě má „rád“ že mě nechce ztratit a chce se mnou být. Pak se vidíme všechno je v pohodě a večer mi napíše že toho má moc a že ke mě nemůže najít žádný cit,že tomu necháme volný průběh… Už několikrát jsem to bud já nebo on nepřímo ukončila,ale nakonec jsme to ani jeden z nás nevydržel a zase jsme se viděly… Zajímalo by mě jak to ty jako chlap vidíš?

Odpověď

Ahoj,
já to vidím tak, že je vám spolu fajn, ale je to asi jen o sexu a city ve vašem vztahu moc nejsou... hlavně asi z přítelovy strany. Myslím, že mu jde jen o jedno, a to je sex, a pokud je i tobě s ním při sexu fajn, tak to neměň a užívejte si život plnými doušky! Podle mě není nerozhodný, ale naopak přesně ví, co dělá a co chce! I když ti říká krásná slovíčka a slibuje hory doly, tak na prvním místě pro něj je jeho rodina! V žádném případě bych si tě nedovolil odsuzovat za to, že máš milence (když jak píšeš ti to doma neklape). Je tvoje rozhodnutí a asi i správné. Jen se musíš smířit s tím, že to nikdy nebude na společný život, ale jen na prožití krásných sexuálních radovánek.

6.9.2017 6:00
Více o tématu: manželství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist