Manžel má poměr se slečnou…

Dobrý den,jako všichni bych potřebovala znát názor chlapa. Jsme s manželem 5 let, od zacatku cervence ma pomer s 23letou slecnou.Od začátku jsem měla tušení, ale stále zapíral.V půlce srpna jsme jeli s dcerou 3,5roku na dovolenou, vše fungovalo v pořádku, akorát si stále volali, prý jako kamarádi. Po dovolené jsme se domluvili, že se odstěhuje k matce, aby si urovnal myšlenky co vlastně chce.Ale byla to jen záminka, jelikož jeho matka je tam nechávala společně víkendy vegetit.Matka té slečny je nejlepší kamrádka matky mého manžela.Víkendy si užívali společně, do té doby, než je kamarád nechal přespávat i v bytě.Teprve minulý víkend jsem se dozvěděla pravdu,kdy už jsem opravdu bouchla, jelikož jsem měla dost pádný důvod, byly spolu na party a bylo tam dost známých.Přiznal tedy, že s polu jsou, ale jen kamarádi a brečel mi do telefonu, že to podělal,že se s ní před 14dny vyspal a že teď neví jak dál, že by se chtěl strašně vrátit, ale že už to nejde, jelikož by jí ublížil.Dcera mi tu stále pobrekává a když spolu telefonují, tak pak brečí, že jí tatínek nemá rad.Je to asi cca 14dnů nazpět vzal dceru na fotbal a přitom tam měl sebou i slečnu, takže dcera vše viděla. Manžel ale stále tvrdí jak to podělal, reší se mnou věci na baráku, veškeré finance, i jeho, řeším já a on stále tvrdí, že potřebuje čas a že se mě bojí, že se nezměním. Je to jak na houpačce a mě se nedaří od toho odpoutat,hlavně asi kvůli té dceři. Včera jí řekl do telefonu, jak bude o víkendu spinkat doma,což mi udělalo za dost velký guláš v hlavě. A před 2 dny taky přišel s návrhem, že bychom mohli bydlet s tou slečnou společně, že v jiných zemích je to normální. Takže co si o toho všeho slibuje opravdu nevím. Máte na to nějaký názor. moc děkuji K.

Odpověď

Ahoj,
už jsem viděl hodně hloupých chlapů, ale ten tvůj je kandidátem na Nobelovu cenu za pitomce! Jen se divím, že ty v tom nemáš ještě jasno. Já bych ho hnal, co by mu nohy stačily. Jak vůbec někdo může říct, že je to normální v jiných zemích, že má chlap více žen? Tak ať se odstěhuje do Afriky! Vůbec nepřemýšlej, co a jak dál řešit. Tady ti pomůže jen jediná věc a to je, že zůstaneš s dcerkou sama a najdete si nového přítele. Na tohoto troubu co nejrychleji zapomeň!! Je to opravdu hlupák a nemá to v hlavě v pořádku! Pokud podlehneš jeho falešnému pláči, tak se z tebe stane služka, co se bude starat o svého manžela a jeho milenku, protože to nikdy neukončí a tomu věř!

9.10.2013 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist