Mami, já chci kečup aneb Moje dítě jí kečup úplně ke všemu

Pro nás dospělé je jídlo nejen nutnost, ale také radost. Pokud nepatříte k věčným dietářkám, určitě si dokážete představit dobrou večeři jako příjemně strávený čas. Zvlášť když si ještě hezky prostřeme, připravíme něco, co lahodí i našemu oku a třeba si otevřeme i láhev dobrého vína, nemůže nám nic zkazit náladu…..

…až na dítko, které se přiřítí ke stolu s otráveným výrazem, neboť bylo právě odvoláno od počítače. Proluxuje znaleckým pohledem talíř a vzápětí ohodnotí vaše dvouhodinové úsilí jediným slovem: „Fujtajbl.“ A aby vás dodělalo úplně, nasadí nevinný výraz a zeptá se: „Můžu si na to alespoň dát kečup?!

Tak nějak to vypadá u nás. Kečup je potravinou číslo jedna. U nás to není příloha, u nás se jí kečup… a něco k tomu. A je jedno, jestli je to párek s rohlíkem, karbanátek, hranolky nebo houskový knedlík. Stejně to všechno chutná stejně – po kečupu.

Kečup chutná většině dětí, je jen otázkou času, kdy přijdou na tu jeho úžasně nasládlou chuť. Navíc se jim líbí. Je přece tak krásně barevný. Odborníci podporují dětské mlsání s tím, že kečup v sobě má mnohem více výživových hodnot, než si my, prostí rodiče, dokážeme představit.

Pokud má vaše dítě tak bezmezně rádo kečup, pak určitě vždycky sáhněte po tom nejkvalitnějším, co naše obchody nabízí. My jsme vyzkoušeli kečupy Hellmann’s  a jiné už nechceme. Baví nás jejich chuť, ale hlavně i nové balení. Také máte v živé paměti sklenice, ze kterých se kečup buď nedostal vůbec, nebo se vyhrnul v jedné velké hromadě úplně celý? Pamatujete, jak jste jej museli ředit vodou, abyste se dostali k posledním zbytkům, které ze sklenice nešly vyndat, vyklepat ani vydolovat nožem? Také si živě pamatujete, jak jste byli při servírování kečupu zašpinění vy, děti, sváteční prostírání i domácí oděv? Tak s tím je teď konec. Vyzkoušejte nové balení kečupů Hellmann’s a můžete si jen užívat lahodné chuti.

Nové balení padne skvěle do ruky a speciálně uzpůsobený uzávěr nedovolí jediné kapce, aby ho znečistila. Zároveň umožňuje přesné dávkování obsahu. Takže už ani kapka na bělostném tričku a ani kapka nazmar. Navíc kečupy Hellman´s jsou vyrobené pouze z rajčat, zrajících na slunci, což je základem jejich skvělé a výrazné chuti. V aktuální nabídce jsou čtyři chuťové varianty – Jemný, Jemně pálivý, Extra Ostrý a italský Napoli s obsahem bazalky a oregana..

Takže za nás rozhodně ano. Vyzkoušejte a obáváme se, že i u vás bude na jídelníčku pravidelně kečup a něco k němu.


18.9.2013 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist