Máme problémy…

Budoucnost Ahoj Sári, už začínám být zoufalá. Stále s přítelem řešíme koupi pozemku, karty mi minule řekly, že je vidět zdržení, ale že by se mělo vše povést. Máme problémy s bankou, která by nám ale úvěr poskytla s podmínkami, které lze splnit, ovšem nyní zas dělá problém makléř, který na to nechce přistoupit. Tato banka má nejlepší podmínky a díky makléři jsme nuceni jít do jiné, která výhodná není 🙁 Sári, jak to celé dopadne? Bojím se, aby pro nás podmínky v jiné bance nebyly moc nevýhodné a nestálo nás to zbytečně moc peněz. Proč nám dělá makléř stále problémy? Přijde mi, jak kdyby nám štěstí nepřálo 🙁 Jak to pro nás vypadá? Děkuji ti moc. (já 4.4.1986, on 12.1.1988)

Odpověď

Ahoj. Pokud se něco zdržuje a nejde to podle plánů, jak chceme, osobně to beru jako znamení, že zatím není vhodný čas. Zkuste na chvíli vydržet a nespěchat, pokud nemáte s přítelem dostatek financí, je na zvážení, jaký úvěr je pro vás výhodný. Rozhodně neberte nic, co vás může dostat do finanční tísně, to je lepší s koupí pozemku počkat. Také podle karet, je dobré nákup odložit a vyčkat. Jak to dopadne samozřejmě vidět není, možností je víc. P.S. Strachem nevyřešíš nic, naopak vše se ještě zhorší a oddálí.

18.11.2016 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist