Mám vztah se ženatým mužem…

Zdravím, vím, že to není zrovna téma všech dotazů, ale spíše protichůdné a mnoho žen mě bude odsuzovat, ale musím znát váš názor. Před půl rokem jsem navázala vztach s ženatým mužem (dítě už dospělé). V manželství žije bez lásky a sexu, spíše jako přátelé a spolubydlící. Šíleně jsme se do sebe zamilovali, trávíme spolu skoro každý den (kromě víkendů – někdy jen soboty). Mluvili jsme spolu už i o společné budoucnosti, že na konci léta to všechno vyřešíme. Ale jeho žena onemocněla, celkem nepříjemnou nemocí (autoimunitní nemoc). Řekl mi, že ji teďkom nemůže opustit v nouzi, chápu to a velmi si toho cením, že se chce v téhle věci zachovat správně. Jenom mám obavy, že se jeho žena hned tak nevyléčí a mi se budeme v mileneckém vztahu plácat ještě několik měsíců ne-li let. Tak by mě zajímal Váš názor na to, zda ho podporovat, čekat a doufát v budoucnost, anebo si jenom užívat společné okamžiky a až toho bude přiliš tak to utnout?

Odpověď

Ahoj,
tvůj přítel se opravdu zachoval jako chlap. Je to smutné, že ho k tomu dokopala až nemoc jeho ženy, ale i tak udělal správnou věc. A co bude teď s vámi, je ve hvězdách. Určitě ho teď do ničeho netlač, protože to by mohlo špatně skončit. Určitě ho podporuj a nic mu nevyčítej! Čas ukáže, jak to dopadne, ale myslím si, že vaše vzájemná přitažlivost to vyřeší. Nic nebrání tomu, abyste si užívali milostného života, ale na společné bydlení si ještě asi počkáš. Buď mu oporou a on ti to určitě později vynahradí.

12.1.2018 6:00
Více o tématu: manželství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist