Mám vztah s ženatým mužem…

Ahojky, nikdy jsem si neříkala, že bych do nějaké takové poradny napsala a hle je to tady… Rok a půl mám vztah s ženatým mužem, je to kolega z práce, takže se vidíme každý den. Celou dobu to byla obrovská láska, nikde a před nikým jsme se neskrývali, bohužel poslední dva měsíce mi přije, že se nějak nemůžeme sejít s názory s časem s ničím. Byla jsem na zahraniční dovolené, poprvé za celou tu dobu delší odloučení a od té doby se jakoby nemůžeme nastartovat a být to zase my dva zamilovaní blázni. Jsou to dva dny, co mi přišla zpráva, že chce žít jiný život a věnovat se plnění svých snů a že nechce, abych to odnášela. Poté jsme si vyměnili pár ostrých zpráv, ale mně je to moc líto, chybí mi, miluji ho a nechci aby to skončilo. Jak to vidíš Ty? Mám šanci nějak nastartovat tu lásku a touhu, která byla předtím nebo se mám vzdát bez boje?

Odpověď

Ahoj,
vztah se ženatým kolegou a ještě k tomu z práce občas takto dopadne. Možná přehodnotil svůj život a je mu jasné, že rodina je pro něj víc než milenka, se kterou už tak vydržel hodně dlouho. Jsou dvě možnosti: buď se usadil a věnuje se rodině, anebo si našel jinou milenku, protože ty už jsi ho přestala bavit. V žádném případě bych se to nepokoušel znovu nastartovat a vzdal bych to bez boje. Musíš si najít chlapa, který nemá závazky a rodinu, ale někoho, kdo ti dá takovou lásku, kterou potřebuješ. Určitě jsi rozumná a musíš si uvědomit, že všechno, co ti sliboval a říkal, byly jen plané kecy za účelem jediného - mimomanželský sex.

10.11.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist