Mám už konečně odejít, nebo zůstat?

Mám už konečně odejít, nebo zůstat ? Ahoj, jsem mamina na mateřské, je mi 35 let a tři roky žiji s přítelem.Když pominu jeho veliké dluhy, které se nám za tu dobu povedlo rapidně snížit a hádky k vůli penězům, což je asi normální v tomto případě, je tu další problé. Začala se zvyšovat jeho agresivita při hádkách, nejdřív to bylo kopání do předmětů a zvyšování hlasu, pak křik a záchvaty vzteku, a pak už jsem slyšela jen hrozný řev, velice sprostá slova, urážení, ponižování a to i někdy před špuntem. Samozřejmě jsem odešla ale po slibech a přeci že to tak nemyslel, že to bylo jen v hádce a hlavně že už se to nebude opakovat, tak jsem se vrátila. Neuplinul týden a pohádali jsme se znova. Opět mi řekl, jak mě nemá rád, že mu překážím, že jsem nula a podobné věci a jestli odejdu tak tak mě bude nenávidět a malýho že nechce už ani vidět. A druhý den dělal jako by se nic nestalo a že mě miluje atd. Upřímě nevím co dělat ale tohodle člověka nechci. Jsem asi slaboch a sebrat odvahu k dalšímu odchodu sotva sbírám. Co mi radíš? děkuju.

Odpověď

Ahoj,
už jsi si částečně odpověděla sama a to, že tohoto člověka nechceš! A tím se i řiď! Jediná a správná možnost, která ti zbývá je, že se nad vším povzneseš a ukončíš tento vtah, který stejně nemá žádnou budoucnost, a to co nejdřív. Pokud tě chlap zasáhne na nejcitlivějším místě, a to je ve tvém případě tvůj klučina, tak to hodně musí zabolet a takový chlap si nezaslouží, abys s ním byť jen promluvila! Je to hulvát a hulvátem zůstane a ty nesmíš věřit jeho slibům! Najdi v sobě odvahu a žeň ho, co mu budou nohy stačit a nikdy si ho už nepusť do života. Jiná cesta z toho ven není a nikdy nebude!

29.5.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist