Mám si držet odstup a nebavit se moc srdečně?

Ahoj, před dvěma lety jsem potkala ve sportu, který dělám, jednoho kluka a začalo to mezi námi hodně jiskřit. Všichni si toho všimli, ale nejprve jsem byla zadaná já a poté on a poté opět já. Po čase jsme jako páry začaly chodit na společné akce a hodn jsme se spolu tam my dva bavili. Pak jsem se s bývalým přítelem rozešla, ale tento známý mě na akce, kde byli společní známí mě dl zval. Ale odstup jsme si drželi. Poslední dobou se vídme častěji- ale v rámci tréninků – domlouvali jsme to tak, aby mi to časově vycházelo.ale má pořád tu přítelkyni a kžádnému překročení hranic nikdy nedošlo. Nejdřív jsem si říkala, že se třeba rozhodně pro mě a potřebuje jen trochu popostrčit, ale když jsem mu napsala, tak se nerozepíše. A tak jsem si začala držet odstup a on si mě začal o to víc všímat a pomáhat mi a pozval mě na akci, na kterou jede i s přítelkyní…Já nevím, jak mám reagovat? Možná si jeho chování vykládám špatně. Jako jestli chce jen vidět můj zájem a to mu stačí a vyhovuje a doma má přítelkyni, se kterou se hádá, mají jiné síle ale prostě ji miluje.Se mnou je rád prostě proto, že máme společné zájmy, cíle v životě a životní styl, ale ona je ta, která mu stále uniká… Jaký na to máte názor? Držet si odstup a nebavit se moc srdečně? Vyříkat si to?

Odpověď

Ahoj,
asi netlač na pilu, protože by to bylo stejně asi zbytečné. Ber to prostě tak, že jste dobří kamarádi a ty jsi taková jeho vrba, se kterou se může bavit o všem, a to co ty od toho očekáváš, se nikdy nestane. Myslím si, že tady není co si vyříkávat, ale musíš ho brát opravdu pouze jako kamaráda. Ten odstup si bude držet on, ale klidně se spolu můžete bavit srdečně jako dobří kamarádi. Opravdu od toho více nečekej.

11.9.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist