Mám se mu ozvat? Nebo čekat na něj?

Dobrý den. 🙂 Omlouvám se, že tě obtěžuji se svým problémem, ale nevím, kde jinde bych mohla hledat tu nejlepší radu. Jsem s přítelem něco přes rok. Moc ho miluju, ale už od začátku se dá říct že je to vydřený vztah- hodně jsme se neshodovali, dá si říct, nebyli jsme kompatibilní. Ale vždycky jsme na tom pracovali, snažili se najít nějaké kompromisy, takže jsme to nakonec vždy zvládli. Teď už je to ale asi 3 měsíce co se neustále hádáme kvůli jeho každodennímu kouření marihuany. Už se mi přiznal, že je na tom závislý, ale jakékoliv pokusy o omezení kouření, když jsme spolu, vyšly vniveč. Ze začátku jsme se dohodli, že předemnou bude hulit jednou týdně, teď už se to zvýšilo na 2x týdně. Ikdyž někdy je to i víckrát, pokud je nějaká akce. Nicméně, teď jsem mu vysloveně řekla, že si nepřeju, aby si zahulil dva dny za sebou. Nakonec si tedy nezahulil, ale byl na mě nevýslovně naštvaný, že si mu dovoluju diktovat to, co může a nemůže dělat. Nakonec jsme se pěkně pohádali.. Už to jsou dva dny a přítel se mi stále neozval… Vůbec netuším, co mám dělat. Mám se mu ozvat? Nebo čekat na něj? A vlastně už ani nevím, zdali mu na mě záleží. Na otázku, zdali by si vybral mě, nebo hulení, mi odpoveďěl že mě…. ale v praxi taková ultimáta dávat nechci! Chci, aby si sám uvědomil, že by to měl omezit, když to tak nesnáším! Toho se však nejspíše nedočkám. Opravdu jsem moc zvědavá, co mi poradíš. Jsem ztracená.

Odpověď

Ahoj,
jediné, co ti můžu poradit je, abys z tohoto vztahu utíkala tak rychle, jak ti nohy budou stačit. Feťák zůstane feťákem a nic ho nevyléčí. Je to ztracený případ. Nevěř jeho slibům, že s tím skončí! To nikdy neudělá a ty budeš vždy až ta druhá, protože bez trávy už to prostě nedá! Zatím ještě ztracená nejsi, protože můžeš (musíš) udělat ten krok a ukončit to. Pokud to neuděláš, tak pak budeš oravdu ztracená!!! Tady není opravdu, o ničem přemýšlet. Taky by se mohlo stát, že tě  do toho fetu taky stáhne. Ani nepřemýšlej o tom, jestli se rozhodne pro tebe nebo pro marjánku. Tu šanci mu už nedej a UKONČI TO!!

28.7.2014 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist