Mám povadlá víčka a hůře vidím

Dobrý den, četla jsem, že pokud není mezera mezi horním a dolním víčkem nejméně 1 cm, plastika očních víček se nedoporučuje. Mám tento problém a dokonce bych řekla, že i poslední dobou začínám hůře vidět, protože horní víčka mám opravdu stále jakoby nateklá. Vím, že si operaci musím hradit sama, zajímá mě, jestli byste mi ji doporučil, pokud tedy to rozhraní je maličko větší neš výše zmíněný 1 cm. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
osobně bych doporučil osobní konzultaci, při které zhodnotíme množství nadbytečného tuku a kožní převis. Poté rozhodneme, zda je operace vhodná či ne. Plastika neboli operace očních víček Vám pomůže vrátit mladistvý a svěží pohled. Patří mezi zákroky, které řeší změny kůže a okolních struktur oka způsobené stárnutím. Tato operace napomáhá k radikálnímu odstranění těchto projevů s velice efektním výsledkem. Postupně s věkem také dochází k zeslabování svalových vláken a k povolování vazivových pouzder tukových tělísek - to časem umožní jejich výhřez do podkoží a vznikají nápadné váčky, které se zvětšují, poškozují kůži na víčkách. Ta se ztenčuje, stárne a zhoršuje se tím celkový výraz obličeje.

29.12.2017 2:00
Více o tématu: plastika očních víček

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist