Mám pocit, že chci víc…

Ahoj René, jsem vdaná žena ve zralém věku. Před nedávnem mě nádherně sbalil krásnej ženatej chlap. Je o deset let mladší a potrpí si na starší ženy. Jak to u nás žen bývá, zamotaly se mi do toho city. On ze začátku stále psal, že mne miluje, snažil se. Teď už mám pocit, že chci víc já jeho než on mě. Jemu stačí sejít se se mnou jednou za týden a já bych chtěla každý den. Chápu, že se musí rozdělit a že musí ještě stíhat chodit do práce. Nemůžu ale vydržet a když vím, že není zrovna se ženou /je např. v práci/, píšu mu sms, kde se vyznávám ze svých sexuálních potřeb. On odepisuje, ale mne trápí, že to už není on, kdo píše první a přemlouvá. Asi bych měla přestat psát první, že? A nebo je to pro chlapa příjemné, když mu žena /milenka/ vyjadřuje tímto způsobem svoje potřeby a asi i city? Nechci ho ztratit, chci si to užívat co nejdéle to půjde.

Odpověď

Ahoj,
podle toho co píšeš, mi nepřipadá, že jsi žena ve zralém věku, ale naopak. Chováš se jako mladá nerozvážná dívka. Přeci musíš cítit to, že tvůj vysněný dosáhl všeho, co si předsevzal a teď to bude jenom a jenom horší... a jednoho krásného dne (zrovna dneska krásně svítí sluníčko) to skončí. Určitě se mu nevnucuj! Musíš se smířit s tím, že zůstaneš pouze milenkou s nejasnou budoucností. Chlapovi je to příjemné pouze pokud nedosáhne svého cíle a ten tvůj ho už dosáhl a teď mu tvé nadbíhání bude čím dál tím víc nepříjemné. Chovej se jako dáma a nech ho, ať dolézá sám. A pokud bude mít zájem o vaše sexuální hrátky (a to určitě mít bude), tak se ozve. Ale budoucnost si musíš naplánovat s někým jiným.

22.10.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist