Mám být s někým, koho nemiluji?

Ahoj René, prosím o váš názor:).. s manželem jsem byla 10 let spíš jako s kamarádem, nikdy mě moc nepřitahoval ale on mne miloval,podporoval, obdivoval..nějak jsem si to ale neuvědomovala až do doby než jsem potkala přítele do kterého jsem se zamilovala a rozvedla se kvůli němu. jsou tam ale zase jiné věci a to rozumové překážky má v péči děti, časově náročné zaměstnání a mě už několikrát došla trpělivost jelikož neměl na mě vůbec čas, že jsem řekla radši nic než tohle akorát jsem se trápila, on na to že neví co má dělat… a teď zas nevím já co dělat: manžel i po roce za mnou chodí že mě miluje a chce se vrátit- zda být s někým koho nemiluju a nepřitahuje mě nebo čekat na na toho koho miluju já?

Odpověď

Ahoj,
to je tak, když si někdo šlape po štěstí a ty sis ho pošlapala dokonale. Určitě spousta žen, co si tvůj dotaz přečte, tě jedním tahem odsoudí a řekne si, ta ženská je bl... a neví, co chce. A já bych s nimi naprosto souhlasil. Vůbec si nevážíš toho, jakého chlapa jsi měla a napsat, že tě nepřitahoval, to je jen výmluva. A teď co dělat? Děkuj tomu nahoře, že o tebe neztratil zájem a i po tom všem, cos mu udělala, tě miluje a chce se vrátit. To, že ho nemiluješ, je pro tebe jen takové odůvodnění toho, že jsi se zbláznila a utekla za jiným. Ale ruku na srdce, po 10ti letech manželství s chlapem, který by ti snesl modré z nebe, to je v tvé hlavě jen sugesce. Buď ráda za to, cos měla a využij druhé šance, protože podobného už nenajdeš.

7.3.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist