Mají muži city nebo aspoň soucit vůči kamaradům?

Ahoj, mají muži city nebo aspoň soucit vůči kamaradům? Měla jsem kamaráda, který si našel holku. Když jsem mu naznačila, že si s ním chci o tom promluvit, že už si s ním nechci psát, když je zadaný, tak mi přestal odpovídat a až po měsíci napsal, že si teda promluvíme a mezitím nabídl té holce, ať se k němu přestěhuje. Řekla jsem mu, že blízký vztah by měl být jen mezi dvěma lidmi. Dohodla jsem se s ním, že spolu přerušíme kontakt a už se neuvidíme. Proč mu dva měsíce trvalo než mi řekl, že má holku, a hlavně proč mě měsíc nechal čekat, zatím zpevnil vztah společným bydlením? Vím že se mu líbím, ale dneska už bydlí s tou holkou. Strašně mě uvnitř bolí, že mu za nic nestojím, vždycky jsem si říkala, že kdyby mě měl rád, tak bude chtít být se mnou. Já mám k němu silné city. Ztratila jsem ho? Díky za odpověď. R. (už je nám skoro 30 let)

Odpověď

Ahoj,
podle toho, co jsi napsala, tak už jsi ho asi ztratila. Ale pokud jsi váš vztah brala pouze jako kamarádství, tak se ani nedivím, že si našel přítelkyni. Kde se stala chyba, že vaše kamarádství se neposunulo dál a zůstalo jen u kamarádství... Pokud to on takto bral, tak si asi řekl, že to nemá budoucnost, dostat se o level dál. Asi jste byli jen kamarádi bez lásky a citového porozumění, které mu asi chybělo a tak hledal a našel a ty jsi sama. Jak kruté co? Ale to je život. A proč ti to neřekl, to je docela divné, pokud tě bral opravdu jen jako kamarádku. Neztrácej naději, určitě se najde někdo, koho budeš milovat a on tebe a nebudete pouze kamarádi.

30.7.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist