Má to smysl pokračovat?

Má to smysl pokračovat Před 5 měsíci jsem se seznámila přes seznamku s mužem ,který mi byl sympatický podle fotky a v písemném projevu asi měsíc jsme si psali každý den potom přišlo první setkání přišel muž ,který vůbec nepodobal na fotce,ale byl tam starší tak jsem to vzdala ani jsme se nesetkali pak byla pauza napsala jsem mu že je lhář atd nic se nedělo za tři týdny až jsme vychladli tak jsme pokračovali v komunikaci opět každý den pak jsme se sešli už na ostro přišel pozdě ale omluvil se vadilo mi že byl v pracovním stylu ok pak jsme se sešli ještě párkrát a pořad jsme si psali v té době se stalo ,že jsem se do něj prostě zamilovala a pozvala ho k sobě ,ale on byl nervozní a za 2 hodiny odešel pak jsem mu napsala a svěřila se že ho miluji a on mi sms napsal že to se mnou by to nefungovalo ,že jsme odlišní a že mi teda přeje štastný život pak jsme to probírali telefonicky asi hodinu neviděli jsme se už měsíc stále si píšeme přes mail normálně jako předtím ,ale je zdrženlivější a nechce psaní ukončit vztah nechce chce to prý čas tak nejsem si jista kde jsem udělala chybu a nevím jestli není lepší to ukončit já teda nemám odvahu a on nechce co ke mně cítí nevím mé city se nezměnily…co si o tom myslíš ty….

Odpověď

Ahoj,
je to takový zvláštní vztah-nevztah. Nevím, jak nemůžeš mít odvahu ukončit něco, co vlastně ani neexistuje. To, že jste spolu měli pár telefonických rozhovorů a párkrát jste se viděli, ještě neznamená, že je to pevný vztah. To, že ti napsal, že by to nefungovalo, je podle mne pouhá výmluva a myslím si, že za tím je něco jiného.

1.11.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist