Má to ještě nějakou budoucnost?

Ahoj René, prosím chtěla bych se zeptat, můj expřítel má asi 3 roky přítelkyni, předtím jsme byli spolu pouze 2 měsíce, rozešla jsem se s ním z důvodu, že jsem byla moc mladá a pořádně ještě nevěděla co chci. Po rozchodu jsme se, ale pořád vídávali, ale do vztahu jsme znovu nešli, ikdyž jsme se k sobě skoro vrátili já vycouvala. Tak si našel přítelkyni a je s ní do dnes. Vidíme se skoro pořád, ale jen tak mezi kamarády. I když párkrát jsme byli i sami, když mi po nějaké době napsal, že dojede, ale nikdy to neskončilo tak že by jsme si jen povídali, vždy tam nějaké ty pusy byly, většinou, ale z jeho strany žádané, já bych si sama nezačala. Když mi napíše jednou za pár měsíců, tak dojde vždy k tématu kdy jsme byli spolu, co jsme dělali a proč vlastně je to tak že každý má někoho jiného, ale nikdy to nezačnu já, ale on a já si uvědomím, že pořád k němu něco cítím. A pak to skončí akorát hádkou, protože on nevěří mě, že pořád k němu něco cítím a já nevěřím zase mu. Ale za celou dobu jsme nikdy spolu nespali, ani nic podobného. Myslíš že to má nějakou budoucnost, nebo je lepší už to prostě neřešit a nechat to plavat ?

Odpověď

Ahoj,
hned ti odpovím na tvou poslední větu: budoucnost to nemá, určitě to neřeš a nech to plavat. Docela se divím, že chlapa se kterým jsi byla dva měsíce a podle toho, co jsi psala, pouze jen jako kamarádi a on má již tři roky novou přítelkyni, že ho bereš jako EX. Vůbec tě neomlouvá, že jsi byla mladá a nevěděla jsi, co chceš. Ber to tak, že k sobě opravdu nepatříte. Určitě nečekáš na někoho, kdo se ti ozve jednou za pár měsíců. Je docela sranda, že i při takové četnosti vašeho psaní se stačíte vždy pohádat. Přestaň se na něho vázat a jdi svou cestou.

29.10.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist