Má to cenu?

Ahoj Sáro. Chci se zeptat jestli mě čeká ještě nějaká šťastná budoucnost s manželem, který všechny okolo ignoruje. Se svou matkou si řekne pouze ahoj. K našim jsme chodívali 5x v týdnu když děti byli malí. Děti jsou tam skoro pořád protože chtějí a taky nám je pomáhali naši hlídat když byli malí, nemocní atd. manžel si s otcem velice dobře rozuměl. Nyní má manžel problém mu říct ahoj. Protože mu otec řekl pravdu – že je sobec a že myslí jen na svoje blaho. Já jsem si manžela prý odcizila a nic ke mě necítí. Zapomíná úplně na všechno. Teda já si spíš myslím, že to pro mě nechce udělat tak mi radši řekne že zapomněl. I když mu to každý den připomínám zase řekne že zapomněl. Myslím že už to s ním nemá cenu. Když jsem se ho ptala jestli se chce nechat rozvést, řekl: že to záleží na mě. Řekla jsem mu, že chci být s ním a chci aby to bylo pěkné jako dříve, že se musíme snažit oba. Snažili jsme se. Při první příležitosti mě bezdůvodně seřval, kvůli tomu že jsem mu 2x zavolala. Nechápu.Teď už se snažím jen já, no spíš nesnažím – je mi z toho zle jak mě ignoruje, nepoděkuje mi za nic atd. Proto se ptám, má to ještě cenu? Stojí mě to spousty energie a mám pocit že si s mými city jen tak pohrává. děkuji Marta (8.12.1976)

Odpověď

Ahoj. Na dálku se opravdu těžko dá celá situace zhodnotit a posoudit, na to je potřeba slyšet názor vás obou. Z nějakého důvodu tě manžel ignoruje, určitě se to nestalo ze dne na den, pokud mu něco neustále připomínáš, tak si může připadat jako malý kluk. Změnit musíš sebe, pak je šance, že se vaše manželství opět uzdraví. Zkus se podívat na stránky žena je láska, tam jsou webináře zdarma nebo si můžeš nechat udělat výklad na vztah. Prý to cenu ještě má a zdaleka nemáte vše dořešené. 

7.9.2015 4:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist