Má o mě ještě zájem?

Má o mě ještě zájem? Dobrý den, v létě jsem někoho potkala. Je mi 21 a jemu 23. Měla jsem z toho od začátku dobrý pocit a vypadalo to, že by to mohl být i konečně dlouhodobější vztah. Chodili jsme do kina, na pizzu, nebo jen tak seděli v autě, když pršelo a povídali si. Denně jsme byli v kontaktu. Taky mě docela dlouho uháněl, abych s ním na rande šla. Říkal, že je rád, že mě potkal a že má štěstí, že s ním trávím čas. Líbali jsme se a zatím k ničemu nedošlo, ale mluvili jsme o tom a po těch pěkných dvou měsících jsme se oba chtěli posunout dál. A teď k tomu problému. On odjel do školy a nějak se všechno změnilo. Zjistil, že neví, co chce. Nemá čas, protože má školu. A bude tam ted muset trávit hodně času ještě 2 roky. Chápu to,ale proč mi to píše takhle. Jsou přece víkendy nebo svátky.. Chce, abych za ním přijela já, ale on za mnou přijet nechce a neudělá si čas ani jeden víkend. Posílá mi přes Snapchat, že je na párty a jak tancuje s holkama. Umím brát věci s nadhledem, ale vůbec tomu nerozumím. Najednou se úplně změnil. Tak si říkám, jestli se na to nemám vykašlat. Nevím jestli ztratil zájem nebo potřebuje víc času. Ale kdyby mu šlo jen o to mě dostat do postele, proč by se na začátku tolik snažil a nevzal mě rovnou k němu? O co mu teda jde? Děkuju za jakoukoli odpověď, protože jsem z toho zmatená a nešťastná.

Odpověď

Ahoj,
podle toho cos napsala, tak si myslím, že je to ještě mladý kluk a vůbec nemá jasno o tom, jak má vypadat vztah dvou zamilovaných lidí. Možná za to může i to, že odjel do školy a tam nevíš, která ho mohla okouzlit., A teď je jen srab, který neví, jak z toho ven. Podle mne si správně říkáš, že se na to máš vykašlat. Nebuď nešťastná a až najdeš toho, kdo tě bude opravdu milovat, tak se tomu jen zasměješ.

7.12.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist